Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українська ІТ-індустрія на Web Summit: проєкти презентують 24 команди

Ірина Маринюк
Ірина Маринюк Редакторка стрічки новин
14 вересня 2022 2 хвилин читання

Цьогоріч Україна вдруге долучиться до головної tech-конференції світу Web Summit. Топові українські стартапи, фонди, ІТ-компанії та держава спільно презентують потужну вітчизняну технологічну екосистему світовому ІТ-ком'юніті. 

Торік українська ІТ-індустрія вперше була представлена окремим павільйоном та треком в офіційній програмі Web Summit. А цього року український павільйон буде одним із найбільших на заході. 

«Ми впевнені, що саме диджитал — основа найшвидшої відбудови України. Крок за кроком створюємо цифрову державу, підтримуємо стартапи та намагаємося не заважати розвитку бізнесу. Спільне представництво на топовій технологічній конференції світу Web Summit — це про ефективну співпрацю держави та бізнесу. Разом ми маємо розповідати світу про нову цифрову Україну, про країну неймовірних можливостей та сміливих людей», — наголосила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан. 

Участь України у Web Summit надає не лише можливість бізнесу знайти нових клієнтів, партнерів та інвесторів, а й розповісти про потреби України світовому tech-ком'юніті та переконати їх більше інвестувати у відбудову нашої держави. 

«Це ще одна нагода заявити на весь світ, що найкращий час для інвестицій в Україну — це зараз, а не після війни», — наголошують у Мінцифри.

Варто наголосити, що попри повномасштабну війну український ІТ-сектор витримав усі удари. Як свідчать дані НБУ, обсяг експорту комп'ютерних послуг за перше півріччя 2022 року сягнув $3,74 млрд, що на 23% більше, ніж за аналогічний період 2021-го. За перше півріччя українські стартапи та технологічні компанії залучили майже $350 млн. ІТ залишається майже єдиною галуззю в Україні, яка постійно зростає. 

Нагадаємо, Web Summit — це понад 70 тис. відвідувачів, приблизно 2 тис. стартапів та понад 900 спікерів, серед яких представники найбільших компаній світу: Apple, Google, Amazon, OpenSea, Microsoft. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Військові облігації, пільгова іпотека та автоматизація соцсфери: «Дія» готується до розширення функціоналу

Ірина Маринюк 23 вересня 2022 16:50

Кіберскладова цієї війни важлива: в Україні розробляють стратегію кібербезпеки

Ірина Маринюк 23 вересня 2022 15:16

Краще астрономічне фото, фонд для українських стартапів та нові функції у YouTube. Ранкова SPEKA

Олександр Тартачний 17 вересня 2022 11:15

Про бронювання та мобілізаційні завдання, перереєстрацію, релокацію та інші юридичні болі ІТ-компаній

Катерина Венжик 16 вересня 2022 17:34

Україну на Web Summit 2022 представлять 24 стартапи. Серед них Awesomic, Choice31, Keiki, Releaf Paper

Христина Коновалова 15 вересня 2022 20:00