Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українська ГО PR Army отримала дві нагороди у США

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
22 березня 2023 2 хвилин читання

Громадську організацію з України PR Army відзначили у двох номінаціях професійної винагороди у США.

16 березня 2023 року на міжнародній премії комунікаційних ініціатив PR WEEK у новій номінації «Найкращі у час кризи» (Best in crisis) перемогу здобула українська ГО PR ARMY разом з міжнародною організацією PLUS Communications. Також міжнародний інтелектуальний хаб PR NEWS відзначив почесною нагородою ГО PR ARMY у номінації «Найкраща команда неприбуткової організації» (Nonprofit Team of the Year).

PR WEEK є однією з найпочесніших нагород серед комунікаційних ініціатив. Найкращою кампанією року стала Fair Shot від CARMICHAEL LYNCH & H&R BLOCK, яка спрямована на досягнення гендерної рівності в оплаті праці спортсменів США.

PR Army — це громадська організація, заснована у перші години повномасштабного вторгнення рф на територію України, щоб протистояти росії на інформаційному фронті та зробити українські голоси голоснішими та помітнішими у світових ЗМІ. За рік команда створила потужну міжнародну мережу з комунікаційників, журналістів, волонтерів та експертів. За цей час вийшло понад 5500 матеріалів у 78 країнах.

PR Army також створила онлайн-платформу Voices of Freedom, що надає доступ до релевантних спікерів по всій Україні і дозволяє журналістам перевіряти, чи не були помічені міжнародні спікери у маніпулюванні фактами, поширенні дезінформації чи створенні некоректних чи шкідливих повідомлень.

Раніше стало відомо, що проєкт «Дія.Бізнес» нагородили почесною міжнародною відзнакою European Enterprise Promotion Awards як найкращу ініціативу, що полегшує малому та середньому бізнесу вихід на міжнародні ринки.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ракетний обстріл 29 травня: що відомо

Ганна Гілова 1 годину тому

Резніков попросив в Австралії бронемашини Hawkei для ЗСУ: що про них відомо

Єлизавета Гогілашвілі 2 години тому

Де дивитися мапи повітряних тривог в Україні онлайн

Юлія Даниленко 2 години тому

Стало відомо, скільки росія витратила на ракетну атаку 29 травня

Юлія Даниленко 5 годин тому

Нічна повітряна атака на Київ 29 травня 2023 року

Дмитро Мухін 7 годин тому