Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українська ГО PR Army отримала дві нагороди у США

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
22 березня 2023 2 хвилин читання

Громадську організацію з України PR Army відзначили у двох номінаціях професійної винагороди у США.

16 березня 2023 року на міжнародній премії комунікаційних ініціатив PR WEEK у новій номінації «Найкращі у час кризи» (Best in crisis) перемогу здобула українська ГО PR ARMY разом з міжнародною організацією PLUS Communications. Також міжнародний інтелектуальний хаб PR NEWS відзначив почесною нагородою ГО PR ARMY у номінації «Найкраща команда неприбуткової організації» (Nonprofit Team of the Year).

PR WEEK є однією з найпочесніших нагород серед комунікаційних ініціатив. Найкращою кампанією року стала Fair Shot від CARMICHAEL LYNCH & H&R BLOCK, яка спрямована на досягнення гендерної рівності в оплаті праці спортсменів США.

PR Army — це громадська організація, заснована у перші години повномасштабного вторгнення рф на територію України, щоб протистояти росії на інформаційному фронті та зробити українські голоси голоснішими та помітнішими у світових ЗМІ. За рік команда створила потужну міжнародну мережу з комунікаційників, журналістів, волонтерів та експертів. За цей час вийшло понад 5500 матеріалів у 78 країнах.

PR Army також створила онлайн-платформу Voices of Freedom, що надає доступ до релевантних спікерів по всій Україні і дозволяє журналістам перевіряти, чи не були помічені міжнародні спікери у маніпулюванні фактами, поширенні дезінформації чи створенні некоректних чи шкідливих повідомлень.

Раніше стало відомо, що проєкт «Дія.Бізнес» нагородили почесною міжнародною відзнакою European Enterprise Promotion Awards як найкращу ініціативу, що полегшує малому та середньому бізнесу вихід на міжнародні ринки.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Збройні сили України збили черговий літак А-50 окупантів

Сергій Коноплицький 23 лютого 2024 21:30

Sea Baby: що відомо про морські дрони, на які збирають 300 млн грн

Анна Нагорна 22 лютого 2024 14:15

Мобілізація — це не форс-мажор. ІТ-компанія не виплатила зарплату розробнику, який пішов воювати

Анна Нагорна 21 лютого 2024 16:45

ЄС оголосили війну хуситам Ємену

Максим Красіков 19 лютого 2024 13:13

Starlink працює на окупованих територіях, але Маск тут ні до чого — експерти

Анна Нагорна 13 лютого 2024 19:45