Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українська A3tech сертифікує машину для розмінування MV-10

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
13 червня 2024 2 хвилин читання

Українське підприємство A3tech завершило випробування важкої машини для розмінування DOK-ING MV-10 на полігоні в рамках сертифікації.

Про це повідомляє пресслужба Міністерство економіки України.

Машина, зібрана та частково локалізована в Україні, тепер очікує на отримання сертифіката, який дозволить компанії розпочати серійне виробництво та покращити сервісне обслуговування завдяки локалізації виробничої бази в Україні.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Speka раніше писала про перші успішні випробовування легкої машини розмінування DOK-ING MV-4.

Перша Віцепрем’єр-Міністерка – Міністерка економіки України Юлія Свириденко зазначила, що важкі машини для розмінування значно прискорюють очищення територій та підвищують безпеку персоналу. Вона підкреслила, що вже зараз робочий орган для MV-10 на 40% виготовляється в Україні, і цей показник планують довести до 100% до кінця року.

Під час випробувань MV-10 продемонструвала високу продуктивність на ущільненому ґрунті та піску, а також ефективність в очищенні ділянок від рослинності заввишки до двох метрів та діаметром стовбура понад 10 сантиметрів. Машина витримала п'ять підривів під робочим органом еквівалента протитанкової міни ТМ-62М.

Сертифікацію здійснюють фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, який є єдиною установою, що може проводити сертифікацію такої продукції відповідно до міжнародної практики.

A3tech вже має попереднє замовлення на вісім машин для розмінування MV-10, а виробничі потужності компанії дозволяють виготовляти до 60 машин на рік. Наразі в Україні працює 17 важких машин розмінування DOK-ING MV-10, які використовуються у Миколаївській, Херсонській та Харківській областях.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ударний дрон, що атакував Україну залетів у білорусь у ніч проти 13 липня 2024: деталі

Владислав Паливода 13 липня 2024 13:06

США оголосили про 61-й пакет допомоги Україні на $225 млн

Владислав Паливода 11 липня 2024 21:20

Оновлено: Monobank зібрав на відновлення «Охматдиту» 280 млн грн

Олеся Дерзська 11 липня 2024 13:35

Закінчився перший день саміту НАТО у Вашингтоні

Олеся Дерзська 10 липня 2024 20:39

Три ветерани зі складними травмами вирушили до США на протезування — фото

Вікторія Рудзінська 10 липня 2024 17:03