Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українці розробили інтерактивну мапу руху ворожих ракет Sky Watch: як вона працює

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
28 липня 2022 2 хвилин читання

Розробники української компанії SCAT.in.ua, що виготовляє павербанки для військових, створили мапу руху ворожих ракет Sky Watch. Про це пише видання dev.ua із посиланням на CEO компанії Євгена Алексєєва.

Основне завдання такої мапи — надати можливість людям бачити напрямок польоту ракети.

Як працює інтерактивна мапа

Кожнен користувач мобільного гаджета із увімкненою геолокацією може натиснути кнопку на мапі, якщо побачив або почув ракету. На sky-watch з'явиться позначка про місцезнаходження ракети, яка буде змінювати колір залежно від того, скільки часу минуло після натиску: 2, 5, 10, 30 хвилин, година або дві години.

Інтерактивна мапа руху ворожих ракет Sky Watch (скриншот) Інтерактивна мапа руху ворожих ракет Sky Watch (скриншот)

Якщо за посиланням на ракету відреагують інші люди, то на мапі буде намальована її приблизна траєкторія польоту в онлайні. Що більше людей користуються мапою, то точнішим буде результат.

За словами розробників, наразі доступна тестова версія з найпростішим функціоналом, який можна згодом вдосконалити за потреби.

Нагадаємо, раніше Speka повідомляла про те, що українські розробники створили онлайн-мапи для відстеження повітряної тривоги одночасно в усіх областях. Інтерактивні мапи автоматично оновлюються з інтервалом 15-20 секунд.

0
Прокоментувати