Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Україна виграла битву за майбутнє інтернету

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
30 вересня 2022 2 хвилин читання

На виборах голови Міжнародного союзу електрозв'язку при ООН перемогла американка Дорін Богдан-Мартін. Її суперником був представник росії. Богдан-Мартін стала першою жінкою на чолі МСЕ, заснованого у 1865 році.

В четвер в Бухаресті відбулися вибори генерального секретаря Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ). Цей орган ООН затверджує стандарти нових технологій для телекомунікаційної та технічної інфраструктури, а також регулює правила користування інтернетом.

Делегати держав-членів МСЕ зібралися в столиці Румунії для таємного голосування, щоб обрати на посаду голови агенції між американкою Дорін Богдан-Мартін та... росіянином Рашидом Ісмаїловим.

Так-так, після семи місяців повномасштабної війни росії проти України, в ООН продовжують вважати, що представники країни-агресора можуть претендувати на такі високі посади в організації.

Говорячи мовою візій, вибір стояв між збереженням інтернету в тому вигляді, в якому він відомий сьогодні, і закладенням фундаменту для посилення державного контролю. А оскільки голосування таємне, країни не несуть відповідальності за взяті на себе зобов'язання. При цьому такі країни, як Саудівська Аравія та Іран, відкрито виступають за контрольований державою інтернет, підримуючи в цьому прагненні росію.

Тому так важливо було, щоб Рашид Іспаїлов не переміг. І цього не сталося. За результатами голосування, Дорін Богдан-Мартін набрала 139 голосів зі 172.

Історичність події ще й у тому, що Богдан-Мартін стала першою жінкою, яка очолила МСЕ, який був створений 1865 року і став спеціалізованою установою ООН у 1947-му.

Раніше ми повідомляли, що «народний супутник» ICEYE окупився за перші два дні роботи, допомігши знищити 60 одиниць ворожої бронетехніки.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як ІТ-столиця України переживає війну

Владислав Миронович 5 годин тому

Соціальні мережі є джерелом новин для 74% українців: опитування

Руслан Сорока 5 годин тому

На «Яндекс.Картах» зникають зруйновані росіянами будинки у Маріуполі

Катерина Колонович 8 годин тому

«Укроборонпром» створив «олівець» для розмінування

Катерина Колонович 10 годин тому

Україна імпортувала електроенергію з Румунії у тестовому режимі

Руслан Сорока 28 листопада 2022 20:02