Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Україна увійшла до топ-3 лідерів з використання криптовалюти у світі

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
15 вересня 2022 3 хвилин читання

Україна посіла почесне третє місце у рейтингу використання криптовалюти у світі. Про таке йдеться у дослідженні, яке опублікувала аналітична блокчейн-компанія Chainalysis.

За даними дослідження, впровадження криптовалют у світі сповільнюється. За останній рік глобальне впровадження знизилося після стабільного зростання від середини 2019 року.

Глобальне впровадження криптовалюти досягло свого поточного історичного максимуму в 2-му кварталі 2021 року. Відтоді впровадження рухалося хвилями: впало у 3-му, коли ціни на криптовалюту знизилися, відновилося у 4-му кварталі, коли ми побачили, що ціни відскочили до нових історичних максимумів, і падав у кожному з останніх двох кварталів, коли ми входили у «ведмежий» ринок. Проте варто наголосити, що глобальне впровадження залишається значно вищим за рівень до «бичачого» ринку 2019 року.

Рейтинг використання криптовалют у світі, топ-10 країн Рейтинг використання криптовалют у світі, топ-10 країн

Тенденція, яку виявили торік, у 2022-му ише посилилася: в індексі домінують ринки, що розвиваються.

Світовий банк поділяє країни на чотири категорії за рівнем доходу та загальним економічним розвитком: високий дохід, дохід вище середнього, дохід нижче середнього та низький дохід. Використовуючи цю структуру, дослідження показало, що дві середні категорії домінують у верхній частині індексу. З-поміж 20 найкращих країн у рейтингу:

  • 10 країн із доходом нижче середнього: В'єтнам, Філіппіни, Україна, Індія, Пакистан, Нігерія, Марокко, Непал, Кенія та Індонезія;
  • 8 із доходом вище середнього: Бразилія, Таїланд, Росія, Китай, Туреччина, Аргентина, Колумбія та Еквадор;
  • 2 мають високий дохід: Сполучені Штати та Велика Британія.

Користувачі в країнах із доходом нижче середнього та вище середнього часто покладаються на криптовалюту для надсилання грошових переказів, збереження своїх заощаджень під час нестабільності фіатної валюти та задоволення інших фінансових потреб, унікальних для їхньої економіки.

Ці країни також схильні покладатися на біткоїни та стейблкоїни більше, ніж інші країни. У найближчі роки буде цікаво подивитися, які рішення індустрія криптовалют може створити, щоб збільшити впровадження у країнах з високим і низьким рівнем доходу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що одна з найбільш популярних криптовалют у світі Ethereum оновила програмне забезпечення та перейшла на більш енергоефективну інфраструктуру, назвавши цей процес Ethereum Merge.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Qatar Airways всьоме назвали найкращою авіакомпанією світу

Валерій Моісєєв 2 години тому

Які IT-спеціальності мають найбільший попит в Україні та Польщі

Вадим Добровольський 22 вересня 2022 13:35

У США створили спецгрупу, щоб боротися з криптовалютними злочинами

Ірина Маринюк 17 вересня 2022 17:20

Українська мережа супермаркетів Varus стала першою в Європі, що приймає до оплати криптовалюту

Євген Муджирі 15 вересня 2022 16:02

Ethereum Merge: ефір відмовився від майнінгу заради економії ресурсів

Євген Муджирі 15 вересня 2022 14:34