Це означає, що планові показники були значною мірою перевиконані — і не лише у центральних і західних областях країни, але й на Сході — де постійно є загроза обстрілів.
Велика війна» змусила нас зовсім по іншому подивитись на галузь. Виявилось, що вона вміє не тільки скорочувати, але й нарощувати видобуток, збільшувати покриття потреб внутрішнього ринку, заробляти прибутки і сплачувати багатомільярдні податки.
Данило Гетманцев
БУ «Укрбургаз» у квітні теж показав історичний результат з проходки. Показник склав 40 059 м — і, за словами Гетманцева, це забезпечить мінімізацію ризиків при роботі над бурінням свердловин. Також запаси компанії збільшились на 0,6 млрд кубометрів газу та 3 млн тонн нафти.
Підписуйтеся на наші соцмережі
Чого очікувати від видобутку нафти та газу в Україні?
Гетманцев пообіцяв, що, через переосмислення ситуації в рамках війни росії в Україні, перспективи на галузь зміняться також. Експерти зрозуміли, вміє не тільки скорочувати, але й нарощувати видобуток. Гетманцев зазначив, що сподівається, що нинішню тенденцію на відновлення та розвиток нафтогазовий комплекс зберігатиме і надалі.
Що було раніше в секторі нафти та газу?
Нафтовий сектор був у ще більшому занепаді, адже попри потужну нафтопереробку, багато українських ресурсів де-факто контролювалось рф, а сама країна була залежна від російських продуктів. АТ «Укрнафта» ж багато в чому залежала від приватного співвласника.