Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Україна працює над посиленим видобутком нафти та газу

Олеся Дерзська
Олеся Дерзська
14 травня 2024 2 хвилин читання

Яке зараз становище нафти та газу в Україні?

Це означає, що планові показники були значною мірою перевиконані —  і не лише у центральних і західних областях країни, але й на Сході — де постійно є загроза обстрілів.

Велика війна» змусила нас зовсім по іншому подивитись на галузь. Виявилось, що вона вміє не тільки скорочувати, але й нарощувати видобуток, збільшувати покриття потреб внутрішнього ринку, заробляти прибутки і сплачувати багатомільярдні податки.
Данило Гетманцев

БУ «Укрбургаз» у квітні теж показав історичний результат з проходки. Показник склав 40 059 м — і, за словами Гетманцева, це забезпечить мінімізацію ризиків при роботі над бурінням свердловин. Також запаси компанії збільшились на 0,6 млрд кубометрів газу та 3 млн тонн нафти.

Чого очікувати від видобутку нафти та газу в Україні?

Гетманцев пообіцяв, що, через переосмислення ситуації в рамках війни росії в Україні, перспективи на галузь зміняться також. Експерти зрозуміли, вміє не тільки скорочувати, але й нарощувати видобуток. Гетманцев зазначив, що сподівається, що нинішню тенденцію на відновлення та розвиток нафтогазовий комплекс зберігатиме і надалі.

Що було раніше в секторі нафти та газу?

Нафтовий сектор був у ще більшому занепаді, адже попри потужну нафтопереробку, багато українських ресурсів де-факто контролювалось рф, а сама країна була залежна від російських продуктів. АТ «Укрнафта» ж багато в чому залежала від приватного співвласника.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Розетка, ДТЕК Мережі, Аврора та ще 9 українських компаній здобули премію “Вчасно.Кращі Незламні” за цифровізацію бізнесу

Ольга Топольська 10 годин тому

Морські дрони СБУ Sea Baby дистанційно заклали понад 15 мін

Олеся Дерзська 11 годин тому

Угода росії та КНДР: як це вплине на Україну та постачання зброї

Олександр Тартачний 21 червня 2024 17:05

DevOps-курси за донати війську: як працює ініціатива «Навчання за донат»

Аліна Баля 21 червня 2024 12:00

Нові бомби атакують Україну: росія вперше використала ФАБ-3000

Владислав Паливода 21 червня 2024 08:13