Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Розумні рекомендації та збережені місця: Uber удосконалив застосунок

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
13 березня 2023 2 хвилин читання

Завдяки найбільшому оновленню дизайну застосунку Uber за останні роки користувачі зможуть зберігати свої улюблені місця, бачити попередню та поточну активність, а також відстежувати поїздки на заблокованому екрані iPhone.

У компанії повідомляють, що відтепер Uber буде пам'ятати останні місця призначення та улюблені типи поїздок клієнтів, щоб надавати розумні рекомендації. Наприклад, якщо ви часто дістаєтеся місць з Uber Comfort, ця опція відображатиметься першою при замовленні. А якщо ви їздили кудись напередодні, у верхній частині головного екрана з'являться відповідні пропозиції пунктів призначення, що дозволятимуть швидко повторити поїздку.

Щоб уникнути повторного введення, ви зможете додати улюблені локації до списку «Збережених місць», який з'являтиметься за натисканні на панель пошуку з написом «Куди?». А щоб мати під рукою всю важливу інформацію про ваші попередні, поточні чи майбутні замовлення, як-от час і місце призначення, квитанції та чайові, додали вкладку «Активність» на нижній панелі.

Власники IPhone зможуть бачити всі важливі оновлення щодо своєї поїздки в режимі реального часу завдяки сповіщенням Live Activities на екрані блокування. Інформація про транспортний засіб, час прибуття водія та статус поїздки вже відображається на пристроях з iOS 16 або пізнішими версіями операційної системи. А користувачі iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max також зможуть відстежувати перебіг поїздки з Uber на Dynamic Island під час використання інших програмам. Найближчими тижнями подібні живі сповіщення у панелі сповіщень стануть доступними і для Android.

Нагадаємо, що раніше Uber створив програму підтримки українських лікарів, у межах якої поїздки лікарів на роботу та з роботи будуть безоплатними протягом трьох місяців.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Літералі» — нова українська гра у слова тепер на Android

Ганна Гілова 17 травня 2023 11:38

Linkedin скорочує робочі місця і закриває застосунок в Китаї

Ганна Гілова 9 травня 2023 10:11

Екскерівника служби безпеки Uber засудили за виток даних 50 млн клієнтів

Ольга Горбенко 6 травня 2023 08:45

«Свайп вліво»: Tinder припиняє роботу в росії

Ольга Горбенко 2 травня 2023 19:00

Сильний конкурент Google: Walmart запускає власний магазин застосунків в Індії

Ганна Гілова 24 квітня 2023 15:53