Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У застосунку Meest тепер можна відправляти посилки за кордон

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
13 березня 2023 2 хвилин читання

Поштова компанія Meest додала послугу оформлення відправлення через власний застосунок. Доставка доступна у понад 40 країн.

Як зазначила пресслужба Meest, тепер клієнтам компанії не треба фізично приходити у відділення та заповнювати декларацію, все буде зроблено автоматично. 

«Мати справу з логістичними документами може бути серйозним викликом, особливо для тих, хто ніколи раніше з ними не стикався. Наша мета — максимально спростити процес обміну посилками, навіть якщо адресат знаходиться за тисячі кілометрів від клієнта», — підкреслює президент Meest Ростислав Кісіль.

Наразі відправити посилку можна у понад 40 країн: Польщу, США, Канаду, Францію, Іспанію, Болгарію, Естонію, Латвію, Литву, Німеччину, Італію, Грузію, Велику Британію та інші популярні напрямки. Відправити посилку можна на локальні відділення та поштомати компаній партнерів, а також адресно, за допомогою кур'єрських послуг. 

Як відправити посилку за кордон через застосунок Meest?

Для цього треба створити відправлення у застосунку Meest Пошта і додати кінцевим пунктом адресу міжнародного сортувального центру компанії на вул. Зеленій, 147 міста Львів. 

Після надходження працівники Meest самостійно оформлять посилку, запакують її, заповнять декларацію — без додаткового втручання з боку користувача — та відправлять у зазначену країну. 

Тарифи на доставку залежать від пункту призначення.

Раніше SPEKA розповідала, що «Нова пошта» запустила послугу пакування для поштоматів. Посилку для відправлення тепер не потрібно пакувати самостійно — це робитиме курʼєр.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google привабить користувачів до застосунків

Олеся Дерзська 21 травня 2024 21:02

Як відгуки клієнтів можуть покращити застосунок: кейс NovaPay

Яна Левада 20 травня 2024 15:30

Топ застосунків для ментального здоров’я

Олександр Тартачний 24 квітня 2024 08:30

Українські розробники Bubibo представили перший pet-tech-продукт

Богдан Камінський 17 квітня 2024 15:33

«Мета — бути готовими до IPO до кінця 2026 року». Інтерв’ю із засновником та CEO Headway Антоном Павловським

Сергій Коноплицький 17 квітня 2024 15:08