Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У застосунку CleanMyMac X додали моніторинг під'єднаних пристроїв

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
30 березня 2023 2 хвилин читання

CleanMyMac X від MacPaw випустив оновлення, яке дозволяє контролювати iOS/iPadOS девайси, пристрої Bluetooth та зовнішні диски, під'єднані до комп'ютера Mac.

Новий монітор — Під'єднані пристрої — доповнює нещодавно оновлене Меню CleanMyMac X, яке є потужним набором інструментів для моніторингу стану комп'ютерів Mac, повідомляється у пресрелізі компанії.

Завантажити нову версію CleanMyMac X можна сайту MacPaw. У Mac App Store та Setapp оновлення буде доступне протягом декількох днів.

Основні функції оновлення додатку CleanMyMac X

Безпечне та надійне управління зовнішніми дисками

Новий функціонал пропонує розширений моніторинг зовнішніх дисків, зокрема, флеш-накопичувачі та SD-картки. Монітор показує вільне місце на зовнішніх дисках та дозволяє швидко видаляти приховані файли, які були автоматично згенеровані: службові файли macOS/ Windows та сміття з кошика.

Простий моніторинг вільного місця на iPhone та iPad

Користувачі можуть побачити детальну інформацію про відсоток заряду акумулятора та стан Сховища на iPhone та iPad. Монітор також пропонує корисні поради щодо того, як швидко очистити ці пристрої, щоб звільнити більше місця у Сховищі.

Перевірка стану заряду батареї Bluetooth-пристроїв

Новий монітор дозволяє користувачам відстежувати відсоток заряду батареї Bluetooth-пристроїв, які підключені до їхніх комп'ютерів Mac, таких як мишки, клавіатури та навушники. Якщо заряд батареї пристрою знижується, він буде виділятися червоним кольором, щоб нагадати про необхідність заряджання.

Доступність

Монітор Під'єднаних пристроїв є частиною Меню у застосунку CleanMyMac, який доступний безплатно для всіх користувачів Mac починаючи з версії macOS 10.13 і вище, незалежно від того, чи є в них активна підписка на продукт, чи ні.

Раніше стало відомо, що корпорація Microsoft офіційно схвалила запуск Windows 11 на комп'ютерах Mac на базі ARM та підготувала посібник, у якому пояснює, як користуватися ОС на комп'ютерах Apple.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як MacPaw співпрацює з Junior-спеціалістами: Bootcamp Case Study

Kateryna Andriienko 12 червня 2024 18:00

«FutureTech: сьогодні творимо завтра»‎: перша зустріч влади й бізнесу

Олеся Дерзська 23 травня 2024 21:08

Українська IT-спільнота презентувала книгу про розвиток технологій

Вікторія Рудзінська 23 травня 2024 12:15

Tinder вшосте втрачає користувачів. Акції компанії теж падають

Олеся Дерзська 8 травня 2024 15:30

Як зростає TikTok: статистика найбільшої платформи коротких відео

Сергій Коноплицький 30 квітня 2024 14:30