Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У YASNO пояснили, як підключають киянам світло

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
25 листопада 2022 2 хвилин читання

Гендиректор YASNO говорить, що за останні дві доби світло у київських будинках мало з'явитися хоча б раз на пару годин. Якщо цього не сталося, треба звертатися на гарячі лінії або чат-бот.

«За день потужності, яку дали на Київ, стало трошки більше, але досі її дуже мало. Тепми зростання поки не такі, як хочеться. Але вони є, і це найважливіше», — написав генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

Ситуація з електроенергією в Києві наразі така:

1. Вчора ввечері запровадили обміни потужністю між чергами. Від моменту обстрілу 23 листопада кожен будинок мав бути зі світлом хоч один раз на декілька годин, на більше поки не можемо розраховувати. Якщо світла ще ні разу не було, напишіть вашій компанії конкретну адресу, вони перевірять. Бо причини можуть бути досить різні: від аварії автоматики під час увімкнення до дротів, обірваних через негоду.

2. Зараз доступну потужність розподіляють на дві частини. Перша — це лінії з об'єктами критичної інфраструктури, вона підключається найперша і не бере участі у відключеннях. Друга частина — це звичайні споживачі, на яких розподіляють решту обсягів.

3. Коли на лінії з будинками подається електроенергія, енергетики, умовно, розраховують на 100% споживання, а отримують по факту 170%. У YASNO розуміють, що за короткий проміжок зі світлом після такого довгого відключення потрібно встигнути багато, але просять споживати електроенергію розумно.

Наразі чекають на збільшення доступної потужності на Київ та підключення атомної генерації. Точна дата і час, коли це станеться, поки що не відома.

Нагадаємо, що в «Укренерго» пообіцяли повернення до графіків відключень за 1-2 дні. Енергетики також повідомили, що енергосистему України вже з'єднали з європейською, а всі три атомні електростанції знову працюють.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У YASNO пояснили, чому на лівому березі Києва тривалі відключення світла

Катерина Колонович 13 годин тому

Підробні чатботи YASNO намагаються отримати дані користувачів Telegram

Катерина Колонович 30 листопада 2022 15:43

Ранкова SPEKA. Головні новини за добу

Юлія Даниленко 30 листопада 2022 09:23

Львівським ресторанам компенсують половину вартості генераторів

Катерина Колонович 29 листопада 2022 13:45

Головна ялинка країни буде максимально енерговідповідальною — YASNO

Катерина Колонович 29 листопада 2022 11:05