Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Telegram можна буде зберігати криптовалюти

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
2 грудня 2022 2 хвилин читання

В месенджері Telegram з'являться криптогаманці та біржа для продажу, купівлі та зберігання криптовалюти. Про це розповів засновник проєкту Павло Дуров.

«Індустрія блокчейну була побудована на обіцянках децентралізації, але в підсумку була сконцентрована в руках небагатьох, які почали зловживати своєю владою. В результаті багато людей втратили свої гроші, коли збанкрутувала одна з найбільших бірж FTX„, — розповів Павло Дуров.

Через останні події Дуров пропонує повернутись до децентралізації: користувачі криптовалют повинні переходити на особисті транзакції та самостійні гаманці, які не залежать від жодної третьої сторони.

Дуров нагадав, що достатньо всього п'яти тижнів та п'яти людей, щоб зібрати, наприклад, Fragment — повністю децентралізовану аукціонну платформу.

«Ми змогли це зробити, тому що Fragment базується на The Open Network, або TON — блокчейн-платформі, яка є достатньо швидкою та ефективною для розміщення популярних додатків», — розповів розробник.

Він зазначив, що Telegram вже готується впровадити децентралізовані інструменти, щоб «мільйони людей могли безпечно торгувати та зберігати криптовалюту».

«Таким чином ми зможемо виправити помилки, спричинені надмірною централізацією, яка підвела сотні тисяч користувачів криптовалют», — розповів Дуров.

Наразі невідомо, які зміни очікують платформу та коли буде криптооновлення. Але, як і раніше, в основі будь-яких змін Telegram лежатиме блокчейн TON.

Раніше SPEKA розповідала, що Telegram запустив Fragment — платформу для продажу нікнеймів у месенджері. Невдовзі усі користувачі зможуть продати свій нік на аукціоні за Toncoin (TON).

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ATACMS для України, українська локалізація в Cyberpunk 2077 та оновлення Telegram. Ранкова SPEKA

Артем Житкевич 23 вересня 2023 07:00

У Telegram з’явилися історії від каналів та медіафайли з одноразовим переглядом

Артем Житкевич 22 вересня 2023 19:30

Додавання TON у Telegram вивело його у топ-10 криптовалют

Артем Житкевич 19 вересня 2023 23:19

WhatsApp запустив канали у понад 150 країнах

Єлизавета Гогілашвілі 14 вересня 2023 13:49

Хакери викрали 15 тис автомобільних облікових записів і тепер продають їх по $2

Артем Житкевич 13 вересня 2023 23:05