Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Telegram можна буде зберігати криптовалюти

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
2 грудня 2022 2 хвилин читання

В месенджері Telegram з'являться криптогаманці та біржа для продажу, купівлі та зберігання криптовалюти. Про це розповів засновник проєкту Павло Дуров.

«Індустрія блокчейну була побудована на обіцянках децентралізації, але в підсумку була сконцентрована в руках небагатьох, які почали зловживати своєю владою. В результаті багато людей втратили свої гроші, коли збанкрутувала одна з найбільших бірж FTX„, — розповів Павло Дуров.

Через останні події Дуров пропонує повернутись до децентралізації: користувачі криптовалют повинні переходити на особисті транзакції та самостійні гаманці, які не залежать від жодної третьої сторони.

Дуров нагадав, що достатньо всього п'яти тижнів та п'яти людей, щоб зібрати, наприклад, Fragment — повністю децентралізовану аукціонну платформу.

«Ми змогли це зробити, тому що Fragment базується на The Open Network, або TON — блокчейн-платформі, яка є достатньо швидкою та ефективною для розміщення популярних додатків», — розповів розробник.

Він зазначив, що Telegram вже готується впровадити децентралізовані інструменти, щоб «мільйони людей могли безпечно торгувати та зберігати криптовалюту».

«Таким чином ми зможемо виправити помилки, спричинені надмірною централізацією, яка підвела сотні тисяч користувачів криптовалют», — розповів Дуров.

Наразі невідомо, які зміни очікують платформу та коли буде криптооновлення. Але, як і раніше, в основі будь-яких змін Telegram лежатиме блокчейн TON.

Раніше SPEKA розповідала, що Telegram запустив Fragment — платформу для продажу нікнеймів у месенджері. Невдовзі усі користувачі зможуть продати свій нік на аукціоні за Toncoin (TON).

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Telegram з'явилася функція перекладу чатів і каналів

Руслан Сорока 5 лютого 2023 11:53

Чатбот, який бореться із порноспамом у Telegram, відтепер може видаляти відео

Катерина Колонович 30 січня 2023 11:06

Штучний інтелект та крипто: бурхлива суміш майбутнього

Anatolii Shynkarov 27 січня 2023 15:45

Співзасновника криптокредитора Celsius, вихідця з України, звинувачують у шахрайстві

Руслан Сорока 6 січня 2023 16:49

Як відбувалася сепарація глобальної криптовалютної біржі EXMO від рф

Владислав Миронович 5 січня 2023 12:30