Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У США запрацює безпілотне таксі від Hyundai

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
17 листопада 2022 2 хвилин читання

Motional, спільне підприємство Hyundai та виробника безпілотних автомобілів Aptiv, привозить свої роботаксі у Лос-Анджелес. Автомобілі, керовані штучним інтелектом, можна буде викликати через застосунок Lyft.

У новому сервісі працюватимуть електромобілі Hyundai Ioniq 5 Motional. Авто повністю автономні та не потребують водія за кермом. Проте, як пише The Verge, компанія не уточнила, коли саме запрацює роботаксі.

«Ми плануємо розкрити терміни, коли будемо ближче до запуску проєкту», — сказав представник Motional. Раніше компанія заявляла, що не розгортатиме повністю автономні транспортні засоби до 2023 року. Тож, імовірно, жителі Лос-Анджелеса не зможуть скористатися новим сервісом компанії щонайменше до січня.

До Лос-Анджелеса Motional і Lyft уже запускали безпілотні таксі в Лас-Вегасі на початку цього року. Крім того, компанія тестує свою систему в Сингапурі, Сеулі, а також Бостоні та Піттсбурзі.

Останнім часом великі компанії все більше створюють IT-продукти зі штучним інтелектом. Так, наприклад, стартап з ШІ від Intel допоможе виявити дипфейк у реальному часі; Microsoft та Nvidia створюють новий суперкомп'ютер зі штучним інтелектом; а Notion почала тестування AI-продукту, який зможе за користувача писати повідомлення, вести корпоративний блог або відповідати на будь-яке запитання

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Що таке Small Data і чим вона може допомогти бізнесу

Cергій Гузенко 25 листопада 2022 13:15

Хто переможе у чемпіонаті світу з футболу на думку штучного інтелекту?

Олександр Тартачний 23 листопада 2022 10:30

Стартап від Intel допоможе виявити дипфейк у реальному часі

Руслан Сорока 17 листопада 2022 09:00

Notion створила штучний інтелект, який складає вірші та пише повідомлення

Руслан Сорока 16 листопада 2022 16:46

Canva буде перетворювати текст на зображення

Катерина Колонович 14 листопада 2022 14:02