Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У США створять вакцину проти лихоманки Ебола на основі РНК-технологій Moderna

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
11 січня 2023 2 хвилин читання

Дослідники Техаського університету уклали контракт з Міністерством оборони США на суму до $25 млн для розроблення вакцин із використанням технології месенджерної РНК Moderna Inc.

Вчені з медичного відділення Техаського університету в Галвестоні у партнерстві з Moderna отримають $13,5 млн протягом трьох років на розроблення, виробництво та випробування мРНК-вакцин проти Еболи та інших смертельних патогенів. Також можуть виділити додаткові $11,1 млн на вивчення альтернативних способів введення вакцин, повідомляє Bloomberg.

Контракт є частиною плану США щодо захисту військового персоналу за допомогою технологій, які дозволили швидко розробити вакцини проти Covid-19 на початку пандемії.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Вчені зосередяться на сімействі збудників Еболи, Судану та Марбурга, а також на вірусах Ласса, які вже давно очолюють список пріоритетів вакцин для уряду США. Віруси спричиняють спорадичні спалахи по всьому світу — останнім часом в Уганді — і зазвичай призводять до високої кількості смертей.

Наразі немає вакцин, схвалених Управлінням з харчових продуктів і медикаментів США проти суданського вірусу, лихоманки Марбург або Ласса. У США існує лише одна вакцина, яка має дозвіл на захист від лихоманки Ебола.

Раніше стало відомо, що впродовж місяця після бустерної дози вакцини Moderna (50 мкг) кількість антитіл проти Omicron зростає у 37 разів, а після повноцінної дози (100 мкг) — у 83 рази.

0
Icon 0

Підписуйтеся на наші соцмережі

Інші матеріали

Маркетинг на основі даних: як big data формує стратегії просування

Олександр Христич 17 квітня 2025 12:48

ФОП з території бойових дій — чи може не сплачувати ЄСВ?

Inna Sharova 18 квітня 2025 12:41

Штучний інтелект змінює правила гри: як молодь готується до майбутнього в ІТ

Дарина Бубнюк 17 квітня 2025 17:32

Чому українці бояться продавати за кордон і що з цим робити?

Тарас Герасимюк 18 квітня 2025 13:00

Цифровий суверенітет Європи

Федір Компанієць 17 квітня 2025 21:00