Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У США пропонують заборонити положення про неконкуренцію для працівників

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
6 січня 2023 2 хвилин читання

Федеральна торгова комісія стверджує, що цей крок відкриє нові робочі місця для 30 мільйонів американців і підвищить зарплати на 300 мільярдів доларів на рік.

Федеральна торгова комісія запропонувала у четвер правило, яке забороняє роботодавцям накладати на працівників положення про неконкуренцію — широко поширена практика, яка, за словами економістів, знижує зарплату, перешкоджає створенню нових компаній і підвищує споживчі ціни, повідомляє The Washington Post.

Нововведення заборонить компаніям укладати контракти про неконкуренцію зі своїми працівниками або продовжувати підтримувати діючі контракти. Також компанії, які мають діючі положення про неконкуренцію, будуть зобов'язані інформувати працівників про те, що вони більше недійсні. Такі угоди, як правило, не дозволяють працівникам отримати роботу в конкурента нинішнього чи колишнього роботодавця у певний період часу.

За оцінками Федеральної торгової комісії США, заборона на контракти, що не призводять до конкуренції, відкриє нові можливості роботи для 30 мільйонів американців і підвищить зарплати на 300 мільярдів доларів на рік. 

Опитування економістів 2014 року показало, що близько 20% працівників у Сполучених Штатах зобов'язані дотримуватися умов про заборону конкуренції на різних посадах, від інженерів програмного забезпечення до медсестер. Ці контракти змусили працівників взяти на себе купу боргів під час тривалих пошуків роботи, позбавили працівників можливості працювати за фахом або змусили працювати у низькооплачуваній галузі.

Нагадаємо, що раніше FTC наказала Mastercard відкрити дебетові транзакції для конкурентів. Це розпорядження спрямоване на «токенізацію», яка має важливе значення для мобільних платежів, як-от Apple Pay, Google Pay і Samsung Pay.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

США розглядають передання Україні далекобійних ракет ATACMS

Юлія Даниленко 5 годин тому

Ефективність застосування ракет HARM і коригованих авіабомб буде вищою з винищувачами F-16

Єлизавета Гогілашвілі 19 годин тому

Перша тисяча: скільки дронів знищили ЗСУ

Назарій Присяжнюк 20 годин тому

ChatGPT згенерував недійсні судові справи для юриста з США

Кіра Іванова 28 травня 2023 13:42

Українські військові розпочали навчання на танках Abrams

Юлія Даниленко 27 травня 2023 12:52