Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У США пропонують заборонити положення про неконкуренцію для працівників

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
6 січня 2023 2 хвилин читання

Федеральна торгова комісія стверджує, що цей крок відкриє нові робочі місця для 30 мільйонів американців і підвищить зарплати на 300 мільярдів доларів на рік.

Федеральна торгова комісія запропонувала у четвер правило, яке забороняє роботодавцям накладати на працівників положення про неконкуренцію — широко поширена практика, яка, за словами економістів, знижує зарплату, перешкоджає створенню нових компаній і підвищує споживчі ціни, повідомляє The Washington Post.

Нововведення заборонить компаніям укладати контракти про неконкуренцію зі своїми працівниками або продовжувати підтримувати діючі контракти. Також компанії, які мають діючі положення про неконкуренцію, будуть зобов'язані інформувати працівників про те, що вони більше недійсні. Такі угоди, як правило, не дозволяють працівникам отримати роботу в конкурента нинішнього чи колишнього роботодавця у певний період часу.

За оцінками Федеральної торгової комісії США, заборона на контракти, що не призводять до конкуренції, відкриє нові можливості роботи для 30 мільйонів американців і підвищить зарплати на 300 мільярдів доларів на рік. 

Опитування економістів 2014 року показало, що близько 20% працівників у Сполучених Штатах зобов'язані дотримуватися умов про заборону конкуренції на різних посадах, від інженерів програмного забезпечення до медсестер. Ці контракти змусили працівників взяти на себе купу боргів під час тривалих пошуків роботи, позбавили працівників можливості працювати за фахом або змусили працювати у низькооплачуваній галузі.

Нагадаємо, що раніше FTC наказала Mastercard відкрити дебетові транзакції для конкурентів. Це розпорядження спрямоване на «токенізацію», яка має важливе значення для мобільних платежів, як-от Apple Pay, Google Pay і Samsung Pay.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Amazon почне брати плату за доставку продуктів на суму менше $150

Катерина Колонович 13 годин тому

Німецький IT-гігант SAP звільняє 3 тисячі працівників

Руслан Сорока 26 січня 2023 16:39

Криза чи дорослішання. Що означають звільнення у світовому ІТ та як розвиватиметься ринок IT-зайнятості

Юлія Даниленко 26 січня 2023 14:49

EY звільняє співробітників у Німеччині

Катерина Колонович 26 січня 2023 13:37

Meta відновить акаунти Трампа у Facebook та Instagram

Катерина Колонович 26 січня 2023 09:00