Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У США планують заборонити інвестиції у китайські технології

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
30 січня 2023 2 хвилин читання

Білий дім розглядає нові правила щодо блокування інвестицій США у цілі сектори китайської технологічної економіки. Інвестиційна блокада має бути суворіша, ніж повідомлялося раніше.

Протягом кількох місяців команда Байдена розглядала нові правила щодо американських інвестицій у Китаї. Проте голова Палати представників із закордонних справ Майкл МакКол сказав в інтерв'ю, що з останніх розмов він дізнався, що адміністрація розглядає повну заборону на інвестиції США у певні високотехнологічні сфери китайської економіки, пише Politico.

Хоча раніше адміністрація заявляла, що перевірить американські інвестиції у деякі  сектори, не повідомлялося про можливість загальносекторальних заборон на надходження американського капіталу в Китай.

«Адміністрація Байдена говорить про теорію, згідно з якою вони зупинять потоки капіталу у сектори економіки, як-от штучний інтелект, квантові технології, кібермережі, 5G і, звичайно, передові напівпровідники, — сказав МакКол. — Вони насправді хочуть сказати, що ви не можете інвестувати у жодну [китайську] компанію, яка займається ШІ. Ви не можете інвестувати у будь-яку компанію, яка працює у кібернетичному секторі або в іншому подібному».

Нагадаємо, що нещодавно палата представників США проголосувала за заборону TikTok — законодавці та співробітники, які мають TikTok на своїх телефонах, повинні видалити його. Усе через проблеми з конфіденційністю. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Джо Байден може дозволити Україні атакувати рф

Олеся Дерзська 4 години тому

Китайські роботи-собаки з гвинтівкою провели тренування з військовими — відео

Владислав Паливода 7 годин тому

Китай продає в росію товари за криптовалюту

Владислав Паливода 22 години тому

«Китайського Кім Кардаш’ян» забанили

Олеся Дерзська 28 травня 2024 14:17

Samsung заохочують інвестувати

Олеся Дерзська 27 травня 2024 21:20