Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У смарт-годинниках Apple Watch 9 і Watch Ultra 2 знайшли проблему «примарних» дотиків

Артем Житкевич
Артем Житкевич
12 лютого 2024 2 хвилин читання

Компанія Apple звернула увагу на скарги деяких користувачів своїх нових смарт-годинників Apple Watch Series 9 і Apple Watch Ultra 2, які стикаються з неприємною проблемою «примарних» дотиків до екрана.

Про це повідомляє MacRumors.

Це означає, що екран смарт-годинника активується сам по собі, без торкання до нього, а зображення на ньому починає «стрибати» випадковим чином. Це може призвести до того, що користувач не зможе ввести пароль, або навіть зробить випадковий телефонний дзвінок.

За інформацією ресурсу MacRumors, який мав доступ до службової записки Apple, адресованої авторизованим сервісним центрам, компанія «знає» та «розслідує» цю проблему.

У записці також йдеться, що «деякі клієнти можуть повідомляти, що їх Apple Watch Series 9 або Apple Watch Ultra 2 відчувають помилкові дотики до дисплея».

Apple попросила технічних фахівців не замінювати «проблемні» моделі Apple Watch, поки проводиться розслідування, а також рекомендувала запропонувати клієнтам, які зіткнулися з цією проблемою, примусово перезавантажити свої Apple Watch, одночасно утримуючи коліщатко Digital Crown і бічну кнопку протягом щонайменше 10 секунд, доки не з'явиться логотип Apple.

Крім того, Apple пообіцяла, що незабаром випустить оновлення програмного забезпечення, яке вирішить цю проблему.

Apple не стала розкривати масштаб проблеми та не вказала можливі терміни її вирішення.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати