Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Сан-Франциско намагаються обмежити використання безпілотних таксі

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
30 січня 2023 2 хвилин читання

Сан-Франциско хочуть уповільнити поширення безпілотних таксі після неодноразових інцидентів, коли машини без водіїв зупинялися і простоювали посеред вулиці без важливих причин, затримуючи пасажирів автобусів і заважаючи роботі пожежників.

Представники міської транспортної служби надіслали листи регуляторним органам Каліфорнії із проханням припинити або скоротити плани розширення двох компаній, Cruise та Waymo, які змагаються за те, щоб першими запропонувати цілодобове обслуговування роботаксі у Сан-Франциско, повідомляє NBC News.

Компанія Cruise, мажоритарним власником якої є General Motors, торік отримала дозвіл на використання 30 автомобілів як роботаксі у деяких районах Сан-Франциско між 22:00 та 6:00, коли транспортні засоби не мають резервних водіїв. Відтоді компанія отримала дозвіл на тестування безпілотних автомобілів у будь-який час доби, але їй ще потрібен дозвіл Комісії з комунальних послуг Каліфорнії, щоб збільшити години комерційного обслуговування.

На щастя, транспортні засоби від Cruise та Waymo не скоїли смертельних аварій на вулицях Сан-Франциско. Проте компаніям не потрібно припускатися помилок, наприклад, такого комічного епізоду, коли автомобіль Cruise, в якому нікого не було, повільно намагався втекти від поліцейського.

Окрім того, нещодавно п'ять непрацездатних автомобілів Cruise перекрили вулицю, через що міський автобус із 45 пасажирами не зміг проїхати та затримався щонайменше на 13 хвилин. Автономні автомобілі Cruise також заважали активному гасінню пожежі: одного разу пожежникам довелося розбити вікно автомобіля, щоб не дати йому проїхати через їхні пожежні шланги.

Нагадаємо, що минулої осені компанія Uber уклала 10-річну угоду з Hyundai та спільним підприємством Aptiv Motional щодо розгортання безпілотних таксі на своїх платформах. Це стане одним із наймасштабніших проєктів автономних таксі у світі.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Заборона TikTok: чи реально повністю забанити китайський застосунок і навіщо це робити

Владислав Миронович 2 години тому

У США заявляють, що Китай має доступ до даних користувачів TikTok

Катерина Колонович 27 березня 2023 09:37

CEO TikTok виступав у Конгресі США. У чому звинувачують застосунок та що відбувалося на слуханні

Єлизавета Гогілашвілі 24 березня 2023 12:33

США надасть Україні черговий пакет військової допомоги на 350 мільйонів доларів

Руслан Сорока 20 березня 2023 18:03

Хто контролює ринок літій-іонних батарей у США. Дослідження Statista

Єлизавета Гогілашвілі 16 березня 2023 17:00