Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У МОЗ розповіли про корисні онлайн-сервіси для отримання безкоштовних ліків та обстеження

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
6 вересня 2022 3 хвилин читання

Держава запровадила низку програм, які забезпечують українців життєво необхідними ліками. Проте досі мало хто знає про їхнє існування.

У Міністерстві охорони здоровʼя України зробили добірку корисних онлайн-сервісів, які розповідають, де і як отримати необхідні препарати, які медичні обстеження можна зробити безкоштовно. Їх розробила організація «Ліки Контроль».

  • Сайт і мобільний застосунок «Ліки Контроль» містять інформацію про 100% зареєстрованих в Україні ліків з інструкціями до них. Ресурси допоможуть знайти аналоги до препаратів, побачити, які ліки можна отримати безоплатно. Інформація оновлюється щодня. https://likicontrol.com.ua/завантажити-ліки-контроль/
  • Сайт «Ліки для онкохворих — підпишись на життя» знаходить ліки, які можна отримати повністю безоплатно та які закуповує держава. Повідомляє про надходження потрібного препарату в обраний регіон. http://onco.likicontrol.com.ua/
  • Чатбот «Лікуйся» — покроковий гід для пацієнток із раком молочної залози. Зорієнтує у можливостях безоплатної діагностики та лікування у кожному регіоні України.Telegram: https://t.me/likuysia_bot, Viber: https://viber.com/likuysia
  • Чатбот «Спитай Гриця» знає все про програму «Доступні ліки». Покаже, чи ваші препарати можна отримати безоплатно, розповість, як і у кого взяти електронний рецепт і в якій аптеці отримати свої ліки. Бот доступний у популярних месенджерах: Telegram: https://t.me/SpytaiGrytsia_bot, Viber: https://viber.com/spytaigrytsia.
  • Чатбот «Ролики для лікарень» https://t.me/Hospital_TV_bot — це сервіс з корисним контентом. Відео відповідають на популярні медичні запитання, як лікуватися безоплатного, отримати електронне направлення тощо. Анімацію можуть скачати як лікарні, так і держструктури (чи усі охочі). Відео зручно транслювати на екранах у холах чи фоє. І поки відвідувач чекає, то вже отримує мініконсультацію щодо власного здоров'я.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я анонсувало розгортання в Україні проєктів з 3D-друку імплантів кісток та інших частин тіла для надання допомоги постраждалим внаслідок війни росії з Україною. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Шкідлива робота: космічні польоти підвищують ризик розвитку раку та серцевих захворювань

Наталія Миронова 1 жовтня 2022 12:52

57% українців пережили травматичну подію від початку війни. Про ПТСР, травму та платформи для допомоги

Ігор Никифорчин 6 вересня 2022 20:08

Страхові поліси «Зелена картка» відтепер можна придбати онлайн: як це зробити

Євген Муджирі 2 вересня 2022 09:48

Ніби рація push-to-talk: Google Meet додасть нову зручну функцію для дзвінків

Євген Муджирі 29 серпня 2022 15:02

Amazon закриває свою службу телемедицини Amazon Care… щоб ще більше вкладати в медичні послуги

Kateryna Venzhyk 27 серпня 2022 10:57