Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Маямі тротуарні роботи замінять кур'єрів Uber Eats

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
17 грудня 2022 2 хвилин читання

Компанія Uber розширює використання автономних транспортних засобів, оголосивши, що незабаром буде використовувати тротуарних роботів, розроблених у Маямі, для доставки їжі.

Шестиколісних роботів-доставників надасть Cartken, компанія штучного інтелекту в Окленді, заснована командою колишніх інженерів Google. Вони відомі здебільшого тим, що розгортають свої транспортні засоби у кампусах коледжів, повідомляє The Verge.

Тротуарні роботи для доставки. Фото: Uber Тротуарні роботи для доставки. Фото: Uber

Роботи доставлятимуть товари, які пропонують низка компаній у районі Даделенд округу Маямі-Дейд. У планах є розширення роботи на інші райони міста та деякі додаткові ринки у 2023 році. Uber стверджує, що його партнерство з Cartken — це «перше офіційне партнерство з глобальною програмою доставки на вимогу за межі університетських містечок».

Роботи Cartken електричні, з багажником, який може вмістити майже два десятки фунтів вантажу, і мають низку вбудованих камер, що використовуються для виявлення перешкод і допомоги в доставці до місця призначення. 

Роботи мають радіус доставки у кілька миль, але можуть рухатися лише зі швидкістю, трохи нижчою за швидкість ходьби, що, очевидно, повільніше, ніж доставка людиною на велосипеді чи автомобілі. І вони можуть підніматися лише на бордюри, але не сходами, що обмежує їхнє використання у багатоповерхових будинках.

Нагадаємо, що Uber розробила власний парк автономних транспортних засобів з наміром у майбутньому замінити всіх водіїв-людей. Однак програму закрили після того, як у 2017 році один із транспортних засобів компанії вбив жінку.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

AI несеться: роботи-футболісти, партнерство OpenAI з Adobe та багато нових релізів

Кирило Чеботарьов 19 квітня 2024 17:00

Доставка майбутнього: Serve Robotics виходить на біржу з підтримкою Uber та Nvidia

Вікторія Рудзінська 18 квітня 2024 18:56

Uber розширить налаштування безпеки для пасажирів: як це працюватиме

Вікторія Рудзінська 11 квітня 2024 17:22

Як в TikTok: Uber Eats запускає платформу коротких відео

Вікторія Рудзінська 8 квітня 2024 17:15

Apple переключився на домашніх роботів після невдачі з електромобілями

Вікторія Рудзінська 4 квітня 2024 11:54