Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Львові відкрився перший кіноресторан від «Планета кіно»

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
30 березня 2023 2 хвилин читання

«Планета кіно» відкрила у Львові кінотеатр тільки з залами-ресторанами RE'LUX. Це перший кіноресторан у мережі кінотеатрів компанії.

Кіноресторан, який став найбільшим в мережі, запрацював у освітньо-спортивному центрі Leoland. Як зазначив співвласник мережі кінотеатрів Дмитро Деркач, заклад «складається виключно з залів RE'LUX й такого формату у мережі ще не було».

«Планета кіно» відкрила у Львові новий кінотеатр тільки з RE'LUX. Фото: Дмитро Деркач.  «Планета кіно» відкрила у Львові новий кінотеатр тільки з RE'LUX. Фото: Дмитро Деркач. 

«До цього наші RE'LUX були частиною великого кінотеатру. У Leoland у Львові – виключно кіноресторан. Це 5 залів із комфортними розкладними кріслами – 11 пар крісел у боксах, зі столиками та планшетами. Через планшет можна замовити їжу та напої, офіціанти їх принесуть на ваш столик», – зазначив Деркач.

Також Деркач повідомив, що цей кінотеатр унікальний тим, що його відкрили по франшизі. 

«Для нас це абсолютно новий та хвилюючий досвід. Нам завжди було важко створити франшизу. Ми дуже любимо все контролювати, до найдрібніших деталей. Ми не могли віддати цей контроль комусь іншому. Але ми погодились на цей експеримент на умовах, що ми управляємо цим кінотеатром, як своїм власним», — зазначив співвласник «Планета кіно».

«Планета кіно» відкрила у Львові новий кінотеатр тільки з RE'LUX. Фото: Дмитро Деркач.  «Планета кіно» відкрила у Львові новий кінотеатр тільки з RE'LUX. Фото: Дмитро Деркач. 

Зазначається, що франчайзі робив свої пропозиції, залучив власну команду та активно брав участь у відкритті закладу. Наразі «Планета кіно» проаналізує досвід, щоб працювати по цієї моделі у майбутньому. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ замість кіно- та телесценаристів

Ганна Гілова 11 годин тому

Джеймс Кемерон працює над новим сценарієм «Термінатора» через вплив штучного інтелекту на реальний світ

Олександр Тартачний 26 травня 2023 15:15

Ізраїльський досвід реабілітації та протезування презентують 30 травня у Львові

Кіра Іванова 22 травня 2023 10:45

Найпопулярніші фільми та серіали за версією Megogo

Ганна Гілова 18 травня 2023 12:39

Стрімінговий сервіс Warner Bros має стати прибутковим до кінця 2023

Ганна Гілова 10 травня 2023 14:02