Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Львові відбудеться Science & Tech Fest OL

Спекотне промо
Спекотне промо
20 травня 2024 3 хвилин читання
Зображення надане партнером   Зображення надане партнером  

Всеукраїнський Science & Tech Fest OL пройде у Львові, 25 травня. Подія об’єднає студентів, представників технологічних компаній і наукоємний підприємств, розробників та стартаперів. Відвідати захід запрошують усіх охочих молодих людей та тих, хто зацікавлений у розвитку науки і технологій.

Фестиваль триватиме впродовж цілого дня 25 травня. Деталі щодо локації організатори поки тримають у таємниці з безпекових причин. Кожен зареєстрований отримає інформацію про локацію персонально.  Вхід на фестиваль вільний за попередньою реєстрацією.

Цьогорічний фестиваль акцентує увагу на викликах сьогодення, розвитку науки і технологій задля майбутнього країни.

Програма фестивалю містить 5 блоків:

  • Виставки від технологічних компаній, наукоємних підприємств, науково-дослідних інституцій, освітніх закладів,  де учасники покажуть свої продукти та матимуть змогу розширити мережу партнерств. (Серед учасників компанії Renesas Electronics Corp., SKEIRON, Trident Technologies,Тех-Арт, Конструкторське Бюро “Веприк”, "Жнець небесний" та ін).
  • Лекції та дискусії за участі спікерів, науковців та представників бізнесу, де обговорюватимуть актуальні проблеми на теми технологій, розвитку стартапів, професійного вигорання (Микола Скиба, Віталій Лісовий, Петро Чорноморець,Нік Кніз з Lucenia, Юкі Огава з PLEN Robotics, Elvan Kuzucu Hıdır з TEKNOFEST, Вадим Кушніков, координатор міжнародної редакції Мілітарного, Анатолій Шупарський з GlobalLogic) 
  • Презентації стартапів, де молодь представить свої інноваційні стартапи і зможе познайомитись між собою.
  • Проведення фіналу Хакатону, учасники якого працюватимуть над вирішенням технологічних проблем, обмінюватимуться досвідом і знаннями. 
“Ми прагнемо, аби фестиваль став місцем, де молоді люди мають змогу поспілкуватись і перейняти досвід професіоналів – експертів, науковців, бізнесменів, представників наукоємних і технологічних підприємств, які демонструють цінність сфери і змін, що впроваджують своєю діяльністю” 
Анастасія Мартинюк, головна координаторка Science and Tech Fest OL, керівниця Lviv Open Lab
“Сьогодні важливо говорити про науку, інженерію та технології, формувати крос-галузеву екосистему, піднімати імідж напрямів, що переживають трансформацію у складні часи. Показуючи шляхи розвитку та перспективи у цих сферах молодим людям, ми сприяємо зміцненню майбутнього України, створюємо стимули для молоді залишатися та розвивати свій потенціал тут” 
Олег Малець, керівник мережі ТВОРИ!

Фестиваль реалізує простір STEAM-освіти Lviv Open Lab з мережі ТВОРИ! за підтримки Львівської міської ради у межах стратегічної ініціативи “Львів — Молодіжна столиця Європи 2025”. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
Інші матеріали

Розетка, ДТЕК Мережі, Аврора та ще 9 українських компаній здобули премію “Вчасно.Кращі Незламні” за цифровізацію бізнесу

Ольга Топольська 10 годин тому

DevOps-курси за донати війську: як працює ініціатива «Навчання за донат»

Аліна Баля 21 червня 2024 12:00

ВАУ-новинки в Цитрус. Lydsto: огляд товарів

Анна Старкова 20 червня 2024 12:49

Головні висновки за 10 років розвитку харківського офісу SoftServe

Владислав Миронович 20 червня 2024 10:00

Благодійна конференція «Вчасно.Кращі Незламні» обʼєднає найкращі практики цифровізації бізнесу

Ольга Топольська 19 червня 2024 16:19