Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Львові підприємці можуть отримати 100-300 тис. грн на розвиток бізнесу

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
27 липня 2022 2 хвилин читання

У Львові та на території львівської громади розпочинає роботу комісія, яка розглядатиме заявки підприємців на отримання ваучерів на грошову допомогу для підтримки бізнесу та компенсацію витрат.

Про це під час брифінгу у медіацентрі «Україна» розповів перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

«Ми анонсуємо початок робочих груп із відбору. Вже можна подаватися. Буде три види ваучерів: компенсаційний, інвестиційний та релокаційний. Йдеться про допомогу з купівлею обладнання, якщо треба масштабувати виробництво, про оплату комунальних послуг. Це одна із важливих статей видатків, по яку звертаються підприємці. Третє — це оплата за оренду», — пояснив заступник міського голови.

За словами директорки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Ірини Кулинич, це вже не перший проєкт міської ради щодо допомоги підприємцям. Цього разу сума допомоги ставитиме від 100 до 300 тис. грн.

Досвідом отримання ваучерної підтримки від Львівської міської ради також поділився місцевий підприємець, голова наглядової ради західноукраїнського кластеру індустрії моди Юрій Самець.

«Учасники нашого кластеру скористалися відшкодуванням частини витрат на участь у виставках у Львові, Києві, Дубаї та Лондоні за рахунок маркетингових ваучерів. Сума недостатня, щоб побудувати бренд, але достатня, щоб зробити перший крок. Програма працює, це дуже просто, немає заявок на 25 сторінок, тому запрошую цим скористатися», — пояснив Самець.

Як повідомлялося, дружні до довкілля компанії можуть отримати до 50 тис. євро у межах проєкту «Кліматичні інноваційні ваучери».

Грантова програма підтримки створена для компаній малого та середнього бізнесу, які є зареєстрованими приватними компаніями на території України щонайменше рік до подання на грант та готові до співфінансування у розмірі 25% від суми гранту. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Жіноче підприємництво під час війни: який бізнес відкрити в кризу

Максим Грант за 13 годин

Як змінився світ та чого чекати далі. Тиждень у спільноті

Наталія Миронова 18 годин тому

Виживе найсильніший? Які компанії тримають економічний фронт під час війни

Олег Зубченок 26 вересня 2022 15:18

Amazon скасовує комісію для українських підприємців на рік

Вадим Добровольський 21 вересня 2022 10:15

Google Analytics 4 для новачків: навіщо він вашому бізнесу вже зараз

Юлія Даниленко 8 вересня 2022 16:35