Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Львові надрукують новий корпус школи на 3D-принтері

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
4 серпня 2022 2 хвилин читання

Львівська школа №23 отримає новий навчальний корпус для молодших класів. Будівлю зведуть за допомоги технологій 3D-принтингу.

Про це розповів перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

«Від 24 лютого понад 5 млн українців пройшли через Львів. Приблизно 2 млн перебували у Львові більш ніж 2,5 місяці. Ми маємо додаткову потребу не лише у місцях для ночівлі, а й у садочках та школах. Ми можемо вже від наступного тижня почати реалізацію появи у нашому місті школи початкових класів, яка з'явиться у партнерстві зі старшою школою», — пояснив Москаленко.

Будівництво нового корпусу школи відбудеться силами та за кошти благодійного фонду TEAM4UA. Про це розповів його засновник Жан-Крістоф Боніс.

«Перша школа, побудована за такою технологією, з'явилася в Африці. Її створили за 18 годин. Ця школа більша, тут складніші процеси 3D-друку, тож плануємо завершити будівництво до кінця року», — розповів Жан-Крістоф Боніс.

«Установка того масштабу, яка зараз їде в Україну, передбачає формування конструкцій 12х12 м, заввишки 8 м. Установка працюватиме в одному квадраті 12 м, потім буде переміщена у суміжний квадрат 12 м, а всі елементи між квадратами достикують із застосуванням більш традиційних технологій будівництва», — пояснив Антон Коломєйцев.

Над зовнішнім виглядом та інтер'єром школи працювало архітектурне бюро Balbek Bureau з Києва. За планами управління освіти Львівської міської ради, перших школярів новий корпус школи має прийняти із початком нового навчального року у вересні 2023-го.

Раніше Міністерство охорони здоров'я анонсувало розгортання в Україні проєктів з 3D-друку імплантів кісток та інших частин тіла для надання допомоги постраждалим внаслідок війни росії з Україною.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як подати заявку і хто може навчатися: у Мінцифри відповіли на найчастіші запитання про ІТ Generation

Ірина Маринюк 12 серпня 2022 19:35

У Львові робот-хірург врятував жінку від рідкісного захворювання

Євген Муджирі 10 серпня 2022 10:02

Литовська компанія CyberCare відкриває офіс у Львові

Євген Муджирі 8 серпня 2022 18:10

У Львові підприємці можуть отримати 100-300 тис. грн на розвиток бізнесу

Олександр Кульбачний 27 липня 2022 16:45

Львівський ІТ Кластер інвестує у Центр ментального здоров'я

Олександр Кульбачний 20 червня 2022 21:15