Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

28 жовтня у Києві продовжать екстрено відключати світло

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
28 жовтня 2022 2 хвилин читання

28 жовтня від 08:25 за розпорядженням «Укренерго» у Києві продовжуються екстрені відключення електроенергії. Попередні графіки неактуальні.

Графіки стабілізаційних відключень, складені напередодні, неактуальні. Через значні пошкодження та дисбаланс в енергосистемі можливі застосування більш тривалих відключень електропостачання, повідомляє КМДА.

Якщо після стабілізаційного відключення світло не з'явилося, повідомте про це через чатбот ДТЕК. Отримувати інформацію щодо можливих відключень електроенергії у столиці можна через чатбот YASNO.

Раніше ДТЕК «Київські регіональні електромережі» повідомив, що повернув світло споживачам у Києві, коли його екстрено відключали 27 жовтня. З 00:45 28 жовтня усі домівки мешканців Київської області зі світлом.

Ситуація в енергосистемі залишається напруженою. Тому енергетики просять клієнтів підтримати боротьбу на енергофронті: споживати електроенергію помірно, тобто вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії з 06.00 до 11.00 та з 17.00 до 23.00. Бізнес-клієнтів просять обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торговельних центрів.

Також енергетики підготували поради стосовно того, як вмикати електроприлади після стабілізаційного відключення, щоб запобігти одночасному значному зростанню навантаження та аваріям в електромережі.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

2-3 дні: в «Укренерго» сказали, коли повернуться до графіків відключення світла

Катерина Колонович 9 годин тому

5 грудня Київ має повернутися до стабілізаційних відключень, дефіцит в енергосистемі падає

Катерина Венжик 4 грудня 2022 20:06

У YASNO пояснили, чому на лівому березі Києва тривалі відключення світла

Катерина Колонович 3 грудня 2022 11:15

Львівським ресторанам компенсують половину вартості генераторів

Катерина Колонович 29 листопада 2022 13:45

Головна ялинка країни буде максимально енерговідповідальною — YASNO

Катерина Колонович 29 листопада 2022 11:05