Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Києві представили ідеї молоді, як відбудувати зруйновані локації

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
25 квітня 2023 2 хвилин читання

У Києві представили проєкти відбудови для зруйнованих війною локацій у трьох українських містах. Роботи створили дівчата віком 15-22 років.

Усі вони учасниці освітнього курсу “Урбаністика”, який громадська організація STEM is FEM реалізовувала у межах програми USAID “Мріємо та діємо” у партнерстві з IREX. 

Як кажуть автори курсу, протягом чотирьох місяців 50 дівчат вивчали основи містобудування та архітектури. Згодом вони розробили власні проєкти для відбудови трьох громадських місць: привокзальної площі у Тростянці, міського парку в Ічні та території навколо районного Будинку культури в Охтирці. 

Команда науковців доопрацює найкращі з робіт та запропонує їх місцевим громадам для реалізації. Авторки десяти найкращих проєктів отримали ноутбуки, які є частиною глобальної програми підтримки українців від HP та Microsoft. А німецький Благодійний фонд підтримки будівельної галузі Ебергарда Шека надав дівчатам з команди, яка виграла гран-прі, навчальні стипендії у розмірі 1500 євро для кожної.

«USAID і надалі продовжує підтримувати та розширювати можливості українських жінок у відновлювальних процесах, які стали необхідними після розпочатої росією жорстокої війни. Партнерство USAID та STEM is FEM чітко ілюструє це зобов’язання. Разом ми допомагаємо українським жінкам руйнувати гендерні стереотипи та готувати молодих українок успішно працювати у тих секторах, які є критично важливими для відновлення економіки України», — підкреслив директор відділу сприяння розвитку демократії і врядування USAID в Україні Марк Елінгштад.

Раніше SPEKA розповідала, що STEM is FEM та Impact Force створили проєкт BE BRAVE – STUDY! — 180 дівчат віком від 14 до 21 року зможуть безкоштовно отримати ноутбуки.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як відкрити бізнес у легкій промисловості, розповіли STEM is FEM і brabrabra

Кіра Іванова 20 годин тому

Як створити бізнес в легкій промисловості — STEM is FEM та brabrabra

Артем Житкевич 20 годин тому

Гарвард пропонує перейменувати свою медичну школу за донат у $1 мільярд

Іван Чернов 26 вересня 2023 18:17

Для успіху жінки мають бути впевненими та постійно навчатись — голова представництва ООН

Богдан Камінський 25 вересня 2023 16:03

«Дякую Муссоліні». Хто така Рита Леві-Монтальчині

Ганна Гілова 25 вересня 2023 11:30