Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Києві представили ідеї молоді, як відбудувати зруйновані локації

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
25 квітня 2023 2 хвилин читання

У Києві представили проєкти відбудови для зруйнованих війною локацій у трьох українських містах. Роботи створили дівчата віком 15-22 років.

Усі вони учасниці освітнього курсу “Урбаністика”, який громадська організація STEM is FEM реалізовувала у межах програми USAID “Мріємо та діємо” у партнерстві з IREX. 

Як кажуть автори курсу, протягом чотирьох місяців 50 дівчат вивчали основи містобудування та архітектури. Згодом вони розробили власні проєкти для відбудови трьох громадських місць: привокзальної площі у Тростянці, міського парку в Ічні та території навколо районного Будинку культури в Охтирці. 

Підписуйтеся на наші соцмережі

Команда науковців доопрацює найкращі з робіт та запропонує їх місцевим громадам для реалізації. Авторки десяти найкращих проєктів отримали ноутбуки, які є частиною глобальної програми підтримки українців від HP та Microsoft. А німецький Благодійний фонд підтримки будівельної галузі Ебергарда Шека надав дівчатам з команди, яка виграла гран-прі, навчальні стипендії у розмірі 1500 євро для кожної.

«USAID і надалі продовжує підтримувати та розширювати можливості українських жінок у відновлювальних процесах, які стали необхідними після розпочатої росією жорстокої війни. Партнерство USAID та STEM is FEM чітко ілюструє це зобов’язання. Разом ми допомагаємо українським жінкам руйнувати гендерні стереотипи та готувати молодих українок успішно працювати у тих секторах, які є критично важливими для відновлення економіки України», — підкреслив директор відділу сприяння розвитку демократії і врядування USAID в Україні Марк Елінгштад.

Раніше SPEKA розповідала, що STEM is FEM та Impact Force створили проєкт BE BRAVE – STUDY! — 180 дівчат віком від 14 до 21 року зможуть безкоштовно отримати ноутбуки.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

МХП провела освітній захід — MHP AGRI Future 2.0

Сергій Коноплицький 10 липня 2024 15:43

Для чого потрібна карʼєрна стратегія або чому важливо розуміти, що тебе очікує за 5 років?

Марія Баня 27 червня 2024 17:20

Освіта 2024: Чи треба школярам іти у технарі?

Сергій Коноплицький 25 червня 2024 18:28

Японці розробили технологію виробництва електроенергії з джерельної води

Олеся Дерзська 25 червня 2024 18:27

Аспірантура на контракті не даватиме відстрочки від мобілізації

Владислав Паливода 24 червня 2024 20:39