Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У ChatGPT Plus з’явилась функція пошуку в інтернеті

Олександр Тартачний
Олександр Тартачний журналіст
17 травня 2023 3 хвилин читання

OpenAI, компанія-розробник чатбота ChatGPT, оголосила, що цього тижня запровадить нові функції для користувачів платної версії ChatGPT Plus. Зокрема, користувачі, які платять за ChatGPT Plus, матимуть доступ до функції вебперегляду, яка надає актуальну інформацію.

До оновлення ChatGPT був обмежений у тому, що він міг відповідати лише на основі даних до 2021 року. Це робило запити до нього щодо інформації про поточні події марними. 

ChatGPT стане пошуковим браузером: на що очікувати?

Перегляд вебсторінок має потенціал зробити з ChatGPT перспективний веббраузер.  

У такому разі користувачі можуть ставити запитання, наприклад, хто виграв «Оскар» цього року, і чатбот за лічені секунди узагальнить новинні статті, які він вважає доречними. 

Також користувачі ChatGPT-Plus мають доступ до понад 70 плагінів сторонніх розробників для таких вебсервісів, як OneTable, Expedia, Kayak і Instacart. За допомогою цих плагінів користувачі можуть запропонувати ChatGPT виконати завдання на певних вебсайтах.

Наприклад, OpenAI у демонстрації роботи плагінів показує користувача, який шукає веганську їжу в Сан-Франциско. Користувач просить ChatGPT запропонувати «один чудовий ресторан» на суботу та «простий рецепт» на неділю. За лічені секунди плагін рекомендує ресторан через OneTable і генерує рецепт салату з нуту разом зі списком продуктів, готових до замовлення в Instacart.

За словами OpenAI, за допомогою плагінів користувачі зможуть планувати літні канікули, інтерпретувати код, знаходити пропозиції онлайн-покупок тощо.

Додати функцію можна, натиснувши свій профіль ChatGPT, Налаштування», а потім перейшовши на вкладення «Бета-функції».

Новий функціонал у підписників ChatGPT Plus Новий функціонал у підписників ChatGPT Plus

Чи безпечний пошук через ChatGPT?

OpenAI заявив, що функція перегляду вебсторінок «успадкувала значну роботу від Microsoft» щодо визначення надійних джерел і точної інформації та працює у «безпечному режимі», щоб уникнути того, що OpenAI назвав «проблемним» вмістом. Це цілком ймовірно, оскільки результати видачі у браузера Bing та новому плагіні ChatGPT доволі схожі.

Також плагін працюватиме відповідно до файлів robots.txt, тобто не скануватиме сайти, які просять його не робити цього, і не призначений для автоматизованого сканування інтернету чи парсингу сторінок.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Вплив голосових помічників на рекламні стратегії: як використовувати Siri, Alexa та інших голосових помічників для досягнення рекламних цілей

Максим Купченко 14 хвилин тому

OpenAI не надасть місце для представника Microsoft у новому складі ради директорів

Артем Житкевич 14 годин тому

NVIDIA та Amazon анонсували ШІ-суперкомп'ютер Project Ceiba та суперприскорювач GH200

Артем Житкевич 15 годин тому

Крім ChatGPT. Сім ШІ-інструментів, які підвищать вашу продуктивність

Назарій Присяжнюк 16 годин тому

В Південній Кореї роботи навчатимуть школярів англійської мови

Богдан Камінський 20 годин тому