Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Тягнуть з підготовкою позовних документів: у Маска скаржаться на Twitter

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
27 липня 2022 2 хвилин читання

Адвокати Ілона Маска поскаржилися на Twitter у Канцелярський суд штату Делавер. За їхніми словами, соцмережа затягує з підготовкою документів до судового розгляду справи щодо зриву її купівлі. Це не дає змоги юристам мільярдера підготуватисz належним чином.

Як пише Economic Times, керівництво Twitter наполягає на тому, щоб слухання розпочались 10 жовтня. У Маска просять перенести їхній старт на 17-те число, оскільки запропонований соцмережею графік «є очевидною спробою чинити тиск на відповідачів».

«Зусилля відповідачів, спрямовані на те, щоб ця справа була готова до судового розгляду до жовтня, не зустріли взаємності з боку Twitter, який на кожному кроці намагається це відтерімнувати», — говорить адвокат Едвард Мічелетті.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Він уточнив, що Twitter відмовляється підготувати та надати певний перелік документів, які стосуються справи. До списку документів, які вимагають юристи Маска, увійшли протоколи ради правління Twitter, показники рекламних продажів та mDAU (показник, який Twitter використовує для вимірювання кількості людей або організацій, які використовують його платформу).

Враховуючи усі претензії,юридична команда Маска просить суд перенести розгляд справи на 17 жовтня, а також зобов'язати Twitter негайно підготувати «основні документи» та надати всі необроблені дані до понеділка.

Нагадаємо: наприкінці квітня стало відомо, що Ілон Маск та рада директорів Twitter домовилися, що Маск придбає соцмережу за $44 млрд. Вже у травні мільярдер поставив на паузу угоду, коли заявив, що компанія має надати докази того, що фейкові акаунти становлять менше 5% від загальної кількості його користувачів. На початку червня Маск офіційно попередив керівництво Twitter, що угода може і не відбутись, якщо йому не нададуть запитану ним інформацію. Врешті у липні він остаточно відмовився від угоди.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як Twitter став частиною інтернету та змінив світ: головне з історії соцмережі

Олександр Тартачний 15 липня 2024 14:48

Блогерка поставила 15 запитань в анкеті і відмовила 5000 чоловікам

Олеся Дерзська 26 червня 2024 15:17

Зменшення підписників на X: нова стратегія боротьби зі спамом

Вікторія Рудзінська 5 квітня 2024 11:42

Творці контенту відмовляються використовувати платформу Х через непередбачувані виплати

Олена Черкасець 25 березня 2024 09:36

Екскерівники Twitter судяться з Ілоном Маском та X за невиплачену вихідну допомогу в розмірі $128 млн

Богдан Камінський 5 березня 2024 20:50