Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Тягнуть з підготовкою позовних документів: у Маска скаржаться на Twitter

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
27 липня 2022 2 хвилин читання

Адвокати Ілона Маска поскаржилися на Twitter у Канцелярський суд штату Делавер. За їхніми словами, соцмережа затягує з підготовкою документів до судового розгляду справи щодо зриву її купівлі. Це не дає змоги юристам мільярдера підготуватисz належним чином.

Як пише Economic Times, керівництво Twitter наполягає на тому, щоб слухання розпочались 10 жовтня. У Маска просять перенести їхній старт на 17-те число, оскільки запропонований соцмережею графік «є очевидною спробою чинити тиск на відповідачів».

«Зусилля відповідачів, спрямовані на те, щоб ця справа була готова до судового розгляду до жовтня, не зустріли взаємності з боку Twitter, який на кожному кроці намагається це відтерімнувати», — говорить адвокат Едвард Мічелетті.

Він уточнив, що Twitter відмовляється підготувати та надати певний перелік документів, які стосуються справи. До списку документів, які вимагають юристи Маска, увійшли протоколи ради правління Twitter, показники рекламних продажів та mDAU (показник, який Twitter використовує для вимірювання кількості людей або організацій, які використовують його платформу).

Враховуючи усі претензії,юридична команда Маска просить суд перенести розгляд справи на 17 жовтня, а також зобов'язати Twitter негайно підготувати «основні документи» та надати всі необроблені дані до понеділка.

Нагадаємо: наприкінці квітня стало відомо, що Ілон Маск та рада директорів Twitter домовилися, що Маск придбає соцмережу за $44 млрд. Вже у травні мільярдер поставив на паузу угоду, коли заявив, що компанія має надати докази того, що фейкові акаунти становлять менше 5% від загальної кількості його користувачів. На початку червня Маск офіційно попередив керівництво Twitter, що угода може і не відбутись, якщо йому не нададуть запитану ним інформацію. Врешті у липні він остаточно відмовився від угоди.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Голова відділу Trust&Safety Twitter пішла з компанії

Єлизавета Гогілашвілі 1 годину тому

Пентагон уклав зі SpaceX контракт щодо Starlink в Україні

Кіра Іванова 1 червня 2023 20:33

Ілон Маск обвалив вартість Twitter до 33% від ціни на момент купівлі

Ганна Гілова 31 травня 2023 11:51

Twitter вийшов із кодексу ЄС щодо дезінформації

Кіра Іванова 28 травня 2023 10:41

Чипи Neuralink Ілона Маска дозволили використовувати на людях

Ганна Гілова 26 травня 2023 09:42