Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Twitter через суд хоче змусити Маска купити соцмережу

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
13 липня 2022 2 хвилин читання

Twitter подав позов проти Ілона Маска після того, як той заявив, що відмовляється купувати соцмережу за $44 млрд. Компанія у суді штату Делавер вимагає зобов'язати мільярдера завершити операцію зі злиття за раніше встановленої ціни, пише FT.

У позові Twitter наголошує, що своїми заявами про можливість «передумати» Маск завдав соцмережі непоправної шкоди.

«Влаштувавши публічне видовище, щоб ввести Twitter у гру, і запропонувавши, а потім підписавши сприятливу для продавця угоду про злиття, Маск, мабуть, вважає, що він (на відміну від будь-якої іншої сторони, на яку поширюється договірне право штату Делавер) може передумати, розгромити компанію, порушити її діяльність, зруйнувати акціонерну вартість та піти», — йдеться у позові.

Документ, поданий разом із заявою від Twitter про пришвидшення судового розгляду до вересня, готує ґрунт для судового протистояння з високими ставками між одним із найбагатших людей у світі та однією з найвпливовіших соціальних мереж Кремнієвої долини.

Експерти з правових питань переконані, що наразі Twitter має перевагу. Серед них і Енн Ліптон, професор корпоративного права в Університеті Тулейна. Вона наголосила, що «Маск вирішив купити Twitter жартома, по суті, він змусив раду директорів прийняти цю угоду, а тепер він поводиться з нею як з іграшкою і йде, тому що ринок упав, при цьому завдаючи шкоди акціонерам».

Нагадаємо: минулого тижня Маск повідомив, що він розриває угоду, тому що соцмережа порушила умови угоди.

У травні мільярдер поставив на паузу угоду, коли заявив, що компанія має надати докази того, що фейкові акаунти становлять менше 5% від загальної кількості його користувачів.

На початку червня Маск офіційно попередив керівництво Twitter, що угода може і не відбутися, якщо йому не нададуть запитану ним інформацію. Деякі аналітики вважають такі його дії намаганням зменшити суму угоди.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

X зробить аудіо- та відеодзвінки доступними лише для преміумпідписників

Богдан Камінський 25 вересня 2023 19:51

Bluesky зафіксував рекордний трафік після заяви Маска про платну підписку на X

Дмитро Мухін 24 вересня 2023 12:59

Соціальна мережа X вимикає функцію Circles

Юлія Мирська 22 вересня 2023 08:49

Ілон Маск знову хоче зробити соціальну мережу X платною

Юлія Мирська 19 вересня 2023 11:03

Ілон Маск проведе переговори зі звільненими торік співробітниками Twitter

Артем Житкевич 15 вересня 2023 00:00