Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Twitter загрожують величезні штрафи за витік даних 5,4 мільйона користувачів

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
26 грудня 2022 2 хвилин читання

У ЄС розпочали розслідування через нібито витік даних 5,4 млн користувачів Twitter. Після поглинання Маском соцмережа постійно перебуває у центрі всесвітньої уваги.

Twitter Inc. Ілона Маска ризикує отримати величезні штрафи після того, як головний регулятор конфіденційності в Європейському Союзі розпочав розслідування повідомлень про ймовірний витік даних, у результаті якого торік було скомпрометовано особисті дані 5,4 млн користувачів, пише Bloomberg.

Комісія із захисту даних Ірландії заявила у п'ятницю, що вирішила почати розслідування повідомлень про те, що один або кілька списків персональних даних користувачів «були доступні в інтернеті». Йдеться про адреси електронної пошти та номери телефонів приблизно 5,4 млн користувачів Twitter у всьому світі. Комісія має право стягувати штрафи у розмірі до 4% від річного обсягу продажів компанії.

Нагадаємо, що після поглинання Маском за $44 млрд всесвітнє спостереження за Twitter досягло апогею. Європа особливо вимагала, щоб Twitter не відставав від нормативних вимог — від захисту даних до перевірки вмісту на нетерпимість. Через кілька годин після того, як мільярдер Маск завершив угоду щодо купівлі компанії, єврокомісар Тьєррі Бретон надіслав попередження новому власнику, закликавши компанію «дотримуватися наших правил».

Хоча ірландського регулятора критикували за повільність у діях, минулого місяця він оштрафував компанію Meta Platforms Inc. у розмірі 265 млн євро за те, що вона не запобігла витоку особистих даних понад пів мільярда користувачів своєї мережі. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як почати бізнес на OnlyFans

Ганна Гілова 17 годин тому

Twitter вийшов із кодексу ЄС щодо дезінформації

Кіра Іванова 28 травня 2023 10:41

Україна увійшла до GovTech-об'єднання в ЄС

Ганна Гілова 27 травня 2023 14:06

Співробітники TikTok діляться між собою особистими даними користувачів

Ганна Гілова 26 травня 2023 10:43

TikTok подає до суду на штат Монтана через заборону застосунку

Ганна Гілова 23 травня 2023 12:18