Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Twitter послабить заборону на політичну рекламу

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
4 січня 2023 2 хвилин читання

Twitter Inc. пом'якшить трирічну заборону на політичну рекламу в рамках подальших змін правил соцмережі після поглинання мільярдером Ілоном Маском.

У вівторок компанія заявила, що найближчими тижнями вона розширить дозволену політичну рекламу, щоб «сприяти публічному обговоренню важливих тем» і узгодити рекламну політику з політикою телебачення та інших засобів масової інформації, повідомляє Bloomberg.

Хоча поки не було зрозуміло, наскільки масштабними будуть ці зміни, вони являють собою відхід від глобальної заборони на рекламу кандидатів, обраних посадовців і політичних партій, про яку вперше оголосив у 2019 році співзасновник Twitter — і на той час головний виконавчий директор — Джек Дорсі.

Дорсі виправдав заборону, яка викликала гнів кампанії з переобрання тодішнього президента Дональда Трампа, тим, що «охоплення політичного повідомлення слід заслужити, а не купити».

Політична реклама була незначним джерелом доходу для Twitter до заборони — вона становила менше 3 мільйонів доларів від продажів під час проміжних виборів у США 2018 року. Тим не менш, послаблення може допомогти компанії, яка зараз бореться з втратою доходів від реклами, оскільки бренди відмовляються від сайту через занепокоєння щодо політики модерації.

Нагадаємо, що після того, як Маск придбав Twitter за 44 мільярди доларів, він заявив про цензуру з боку попереднього керівництва соціальної медіа-платформи та запровадив масштабні зміни без попередження. Серед інших змін компанія скасувала політику, яка запобігає розповсюдженню дезінформації про Covid, відновила облікові записи Трампа та інших правих діячів і заборонила користувачам стежити за приватним літаком Маска.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Раян Гослінг як редакція SPEKA. Наші будні в мемах

Євстахія Мельникова 7 годин тому

СЕО Creative States Ілля Кенігштейн про соцмережі, застосунки й перфекціонізм

Ірина Смирнова 17 годин тому

У Німеччині судяться з Twitter через ігнорування антисемітських публікацій

Руслан Сорока 26 січня 2023 18:39

Що не так із провайдером Westelecom? Особистий досвід читачки SPEKA

Юлія Даниленко 26 січня 2023 17:50

Криза чи дорослішання. Що означають звільнення у світовому ІТ та як розвиватиметься ринок IT-зайнятості

Юлія Даниленко 26 січня 2023 14:49