Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Twitter підвищує вартість підписки Blue на iOS до $11

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
8 грудня 2022 2 хвилин читання

Але підвещена вартість Twitter Blue буде лише при сплаті через додаток. При перерахуванні коштів через сайт підписка обійдеться лише у 7 доларів на місяць.

Коли підписка на Twitter відновиться, вона може коштувати набагато дорожче, ніж раніше, якщо купувати її у додатку. Компанія повідомила деяким співробітникам, що збирається стягувати з користувачів 11 доларів за підписку Blue, якщо вони платять через додаток для iOS. Але якщо вони платять через сайт, це коштуватиме їм лише 7 доларів на місяць за послугу, яка включає отримання блакитної галочки верифікації. Зміна ціноутворення, ймовірно, враховує 30-відсоткову комісію Apple за платежі, здійснені через її систему, повідомляє Engadget.

Нагадаємо, що наприкінці листопада власник Twitter Ілон Маск виступив проти 30-відсоткової комісії Apple на покупки через додаток. Він також стверджував, що технічний гігант погрожував заблокувати Twitter у App Store. Однак через кілька днів Маск зустрівся з керівником Apple Тімом Куком і повідомив, що між ними була «гарна розмова» та що Apple ніколи не розглядала можливість відмовитися від Twitter з App Store.

Що стосується блакитної галочки, то Twitter спочатку запустив перевірку Blue для пристроїв iOS за 8 доларів на місяць, але потім призупинили цю послугу після того, як вона призвела до напливу імітаторів і підроблених облікових записів. Коли послуга передплати відновиться, вона матиме різні кольорові галочки: золоті для компаній, сірі для уряду та сині для окремих осіб, незалежно від того, чи є вони громадськими діячами.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple та Google тиснуть на Telegram сильніше за уряди — Павло Дуров

Богдан Камінський 17 квітня 2024 17:45

Samsung випередив Apple у продажах смартфонів та повернув лідерство

Богдан Камінський 16 квітня 2024 19:52

Маск пропонує новим користувачам Х заплатити за можливість публікацій

Вікторія Рудзінська 16 квітня 2024 07:00

iGBA видалили з App Store: конфлікт між розробником та техногігантом

Вікторія Рудзінська 15 квітня 2024 21:13

Apple планує нові Mac на базі M4 з акцентом на штучний інтелект — Bloomberg

Богдан Камінський 12 квітня 2024 18:59