Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Twitter бореться з китайським порноспамом, який приховує новини про протести

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
28 листопада 2022 2 хвилин читання

У неділю команда Twitter, яка займається боротьбою з пропагандою, зіткнулася з потоком неприємного контенту в Китаї, який, за словами дослідників, був спрямований на зменшення потоку новин про приголомшливі масові протести проти обмежень, пов'язаних із коронавірусом, повідомляє The Washington Times.

Годинами посилань на контент для дорослих було більше за інші дописи з міст, де загострилися драматичні мітинги. При цьому Twitter залишився без персоналу, який стежить за безпекою соцмережі.

Численні китайськомовні облікові записи, деякі з яких бездіяли місяцями чи роками, ожили вранці в неділю та почали розповсюджувати спам із посиланнями на ескорт-послуги та інші пропозиції для дорослих поруч із назвами міст.

У результаті годинами будь-хто, хто шукав дописи з цих міст і використовував китайські назви місць, бачив сторінки марних твітів замість інформації про сміливі протести, які переросли в заклики до лідерів Комуністичної партії піти у відставку.

За словами нещодавно звільненого співробітника Twitter, це не перший випадок, коли підозрювані пов'язані з урядом облікові записи використовують цю техніку. Але в минулому її використовували для дискредитації окремого облікового запису або невеликої групи, називаючи їх імена в ескорт-рекламі.

Недільна кампанія була «ще одним експонатом, де тепер є ще більші діри, які потрібно заповнити, – сказав колишній співробітник. — Усі відділи впливу на Китай і аналітики Twitter пішли у відставку».

«50% порно, 50% протести», — сказав один урядовий підрядник США та експерт з Китаю. — Коли тільки я отримав 3-4 прокрутки в стрічці, щоб переглянути публікації з початку дня, це все було порно".

Нагадаємо, що у результаті масових звільнень загальна кількість співробітників Twitter була зменшена з 7500 до приблизно 2000, за оцінками тих, хто залишився. Деякі відділи, включно з тими, що займаються питаннями прав людини, проблемами безпеки та оманливими операціями іноземного впливу, були скорочені до кількох людей або залишилися зовсім без персоналу. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Китайський розробник ядерної зброї використовує американські чипи в обхід санкцій

Катерина Колонович 30 січня 2023 14:38

У США планують заборонити інвестиції у китайські технології

Катерина Колонович 30 січня 2023 08:40

Раян Гослінг як редакція SPEKA. Наші будні у мемах

Євстахія Мельникова 28 січня 2023 21:03

У Німеччині судяться з Twitter через ігнорування антисемітських публікацій

Руслан Сорока 26 січня 2023 18:39

Криза чи дорослішання. Що означають звільнення у світовому ІТ та як розвиватиметься ринок IT-зайнятості

Юлія Даниленко 26 січня 2023 14:49