Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Twitter бореться з китайським порноспамом, який приховує новини про протести

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
28 листопада 2022 2 хвилин читання

У неділю команда Twitter, яка займається боротьбою з пропагандою, зіткнулася з потоком неприємного контенту в Китаї, який, за словами дослідників, був спрямований на зменшення потоку новин про приголомшливі масові протести проти обмежень, пов'язаних із коронавірусом, повідомляє The Washington Times.

Годинами посилань на контент для дорослих було більше за інші дописи з міст, де загострилися драматичні мітинги. При цьому Twitter залишився без персоналу, який стежить за безпекою соцмережі.

Численні китайськомовні облікові записи, деякі з яких бездіяли місяцями чи роками, ожили вранці в неділю та почали розповсюджувати спам із посиланнями на ескорт-послуги та інші пропозиції для дорослих поруч із назвами міст.

У результаті годинами будь-хто, хто шукав дописи з цих міст і використовував китайські назви місць, бачив сторінки марних твітів замість інформації про сміливі протести, які переросли в заклики до лідерів Комуністичної партії піти у відставку.

За словами нещодавно звільненого співробітника Twitter, це не перший випадок, коли підозрювані пов'язані з урядом облікові записи використовують цю техніку. Але в минулому її використовували для дискредитації окремого облікового запису або невеликої групи, називаючи їх імена в ескорт-рекламі.

Недільна кампанія була «ще одним експонатом, де тепер є ще більші діри, які потрібно заповнити, – сказав колишній співробітник. — Усі відділи впливу на Китай і аналітики Twitter пішли у відставку».

«50% порно, 50% протести», — сказав один урядовий підрядник США та експерт з Китаю. — Коли тільки я отримав 3-4 прокрутки в стрічці, щоб переглянути публікації з початку дня, це все було порно«.

Нагадаємо, що у результаті масових звільнень загальна кількість співробітників Twitter була зменшена з 7500 до приблизно 2000, за оцінками тих, хто залишився. Деякі відділи, включно з тими, що займаються питаннями прав людини, проблемами безпеки та оманливими операціями іноземного впливу, були скорочені до кількох людей або залишилися зовсім без персоналу. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Голова відділу Trust&Safety Twitter пішла з компанії

Єлизавета Гогілашвілі 3 години тому

Ілон Маск прибув до Китаю, Apple інтегрувала ChatGPT в клавіатуру iPhone, США виділять Україні $300 млн військової допомоги. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 1 червня 2023 07:09

Ілон Маск прибув до Китаю вперше за три роки

Ольга Горбенко 31 травня 2023 17:43

Ілон Маск обвалив вартість Twitter до 33% від ціни на момент купівлі

Ганна Гілова 31 травня 2023 11:51

Китай успішно вивів пілотований космічний корабель Shenzhou-16 у космос

Ольга Горбенко 30 травня 2023 16:34