Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Twitch запускає функцію коротких відео Discovery Feed

Юлія Мирська
Юлія Мирська
11 липня 2023 2 хвилин читання

Twitch запускає довгоочікувану для невеликих стримерів функцію Discovery Feed. Також компанія оголосила про низку інших нововведень, представивши їх під час TwitchCon у Парижі, повідомляє TechCrunch. 

Twitch впроваджує підтримку короткометражного відеоконтенту, що дозволить авторам просувати свій контент за межі платформи та залучати глядачів з YouTube Shorts і TikTok.

Discovery Feed — це нова функція, схожа на TikTok, яка буде доступна у застосунку Twitch. Вона алгоритмічно показуватиме користувачам кліпи з потокових трансляцій авторів, навіть якщо вони не у прямому ефірі. Таким чином, невеликі стримери зможуть привернути більше уваги до свого контенту. 

За словами представників Twitch, запуск Discovery Feed запланований на осінь 2023 року, а до цього часу компанія планує випускати обмежені версії функції для тестування її алгоритмів.

Крім того, Twitch впроваджує нові функції редагування, які дозволять авторам самостійно змінювати кліпи зі своїх потокових трансляцій у вертикальному форматі. Також платформа надає можливість передавати кліпи на YouTube, а від серпня 2023 року дозволить користувачам передавати кліпи на TikTok. Редактор кліпів також буде доступний на мобільних пристроях.

У жовтні 2023-го Twitch також планує впровадити Stories. Вони з’являтимуться на сторінці «Далі» мобільного застосунку Twitch. Автори зможуть робити їх загальнодоступними або доступними тільки для платних підписників. Stories мають відповідати правилам спільноти Twitch і будуть модеруватися за допомогою автоматичної технології сканування тексту та зображень.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Гроші на вітер: неприємна правда про просування вашої компанії в соцмережах

Владислав Миронович 19 годин тому

Гроші за «лайки»: кіберполіція попередила про нову шахрайську схему

Богдан Камінський 23 години тому

Як застосовувати машинне навчання для персоналізації реклами в Google і що це дає

В'ячеслав Юренко 7 грудня 2023 10:45

Трейлер GTA VI встановив кілька рекордів

Артем Житкевич 6 грудня 2023 19:10

Twitch припиняє роботу в Південній Кореї через високі витрати

Юлія Мирська 6 грудня 2023 11:45