Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Турбота про співробітників, максимально комфортні умови для розвитку, менторство: 12 правил за 12 років агенції цифрового маркетингу Inweb

Yelyzaveta Vyshnevska
Yelyzaveta Vyshnevska PR-manager at Inweb
7 серпня 2023 6 хвилин читання

Агенції цифрового маркетингу Inweb (частина групи IT-компаній Netpeak Group) у липні виповнилося 12 років. У 2011 році Артем Бородатюк запропонував кільком топменеджерам агенції Netpeak відкрити свою агенцію. Одним із засновників Inweb став Ігор Мутерко, а натепер Inweb очолює CEO Олексій Мамонтов.

Спершу метою створення агенції було надання послуг з розроблення сайтів та їх просування для клієнтів мікро- і малого бізнесу. Згодом Inweb продовжувала рости, розвивати сервіс та поповнювати портфоліо і зараз йде до комплексного цифрового маркетингу. На сьогодні Inweb — найкраща digital-агенція України 2022 року за версією IT-рейтингу. 

Як працює Inweb 

Після початку повномасштабного вторгнення вже у червні-липні агенція почала поступово виходити на довоєнні показники прибутку, допомагала клієнтам відновлювати попит та збільшувати онлайн-дохід. Майже 70% проєктів, які зупинили кампанії після 24.02, сьогодні відновили партнерство з Inweb та повернулися до просування у диджитал.

Проєктні менеджери скромно кивають у бік клієнтів, мовляв, це все завдяки їм, їх довірі. Але це доволі серйозна заслуга — довіра клієнта. ЇЇ агенція може отримати лише тоді, коли має упевненість зсередини.

Багато співробітників агенції працюють і 5, і 10 років, з «джунів» виростаючи до керівників, цілком довіряючи Inweb власну кар’єру. Тетяна Авксентієва, Head of Project Managers, працює в агенції практично із самого заснування.

Вона кардинально міняла робочий напрямок, шукала щось нове, чим би хотіла займатися. І в той самий час, шукала стабільності, аби нова справа була з нею надовго  і Inweb таку можливість їй надав.

На питання, чому Тетяні вирішила, що залишиться в Inweb надовго, відповіла: «Якщо компанія спонукає робити краще, а робота викликає бажання прагнути ідеалу — варто за неї триматися».

Також серед важливих факторів вона відмітила наступне: ставлення до співробітників, виконання зобов'язань перед людьми в будь-якій ситуації, можливість для співробітника самостійно вирішувати складні завдання, вносити корективи в наявні процеси та регламенти. 

А ще – щоб керівник чув і приймав зворотний зв'язок та працював з ним. Останнє, напевно, є найважливішим. Також важливе лояльне ставлення до помилок та невдач, справедливе ставлення до всіх.

Приємно розуміти, що робота дає плоди, і колеги розвиваються разом з тобою. Дуже класно спостерігати, як росте компанія, як дорослішають та змінюються люди в ній.
Тетяна Авксентієва, Head of Project Managers в Inweb

Для кар'єрного росту найважливішим Тетяна вважає зростання самої компанії. Якщо у компанії немає зростання та розвитку – то і співробітники не зможуть у ній розвиватися. Потім буде важко усвідомлювати, що  завзяття і час були витрачені в пусту. 

Для керівництва в пріоритеті також повинні бути такі речі: турбота про співробітників, максимально комфортні умови для розвитку, менторство та супровід на всіх етапах, збудований процес комунікації. Ніякий ідейний стартап чи геніальна бізнес-модель не допоможуть, якщо співробітникам буде просто-таки важко працювати через нехтування їх бажаннями.

Такий людиноцентричний підхід може бути різним. Наприклад, Netflix дає співробітникам практично повну свободу дій та заохочує до постійного зворотного зв'язку, але має досить сувору політику щодо виконання KPI та «постійної досконалості», яка вимагається від усієї команди.

12 правил для стабільного зростання від Inweb 

Аби підсумувати наш досвід за період існування агенції, ми в Inweb зібрали наші 12 правил за 12 років, які допомогли нам вирости.

  • 1
    Людина — перш за все. Гуманний підхід до роботи дозволяє зберегти команду, адаптуватися до змін, та врахувати людський фактор у процеси компанії. Ми будуємо алгоритми роботи навколо людей.
  • 2
    Радикальна чесність — правило, яке запроваджено на всіх рівнях компанії. Чесність серед колег, чесність з керівництвом, з клієнтами, з партнерами. 
  • 3
    Постійна оптимізація. Ми шукаємо, де можна зробити краще, і робимо це. Якщо процес можна зробити простіше без втрати ефективності — ми це робимо. 
  • 4
    Відсутність суворої ієрархії. В нас кожен співробітник може написати CEO, або залишити відгук про роботу чи компанію. 
  • 5
    Повага до робочого та особистого часу. Ми не заохочуємо перепрацьовувати, спонукаємо колег регулярно брати відпустки та вихідні. Якщо співробітнику не вистачає робочих годин на виконання всіх завдань — передивляємось завантаження, характер робочих задач, керування часом та разом шукаємо спосіб відмовитися від переопрацювань.
  • 6
    Вчитися треба завжди. Кожен, від «джуна» до CEO, проходить курси, вчиться, дізнається нові методи роботи. 
  • 7
    Кожна ідея заслуговує на увагу.
  • 8
    Кожна людина повинна бути на своєму місці. Якщо співробітник вважає, що краще проявить себе на іншій посаді — думаємо, як це зробити.
  • 9
    Ми люди — ми можемо помилятися. Якщо щось іде не так, ми реагуємо та змінюємося. Кожну помилку сприймаємо як точку зростання. 
  • 10
    Ми не намагаємося перечекати кризи.
  • 11
    Моральний стан співробітника — не пусте місце, а корпоративний психолог — не просто симпатичний пункт в описі до вакансії. 
  • 12
    Наш пріоритет — бути корисним. Ми змінюємо життя на краще наших колег, клієнтів, партнерів. Ми прийняли саме таку місію компанії.
Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Гроші на вітер: неприємна правда про просування вашої компанії в соцмережах

Владислав Миронович 22 години тому

Netpeak Group запустив подкаст «Це по роботі» про бізнес та IT

Богдан Камінський 23 години тому

Аналіз ринку та планування маркетингової стратегії: як досягти оптимального результату

Viktor Gozhyi 8 грудня 2023 16:00

Кросплатформені рекламні стратегії: інтеграція контенту між різними платформами для збільшення охоплення

Максим Купченко 8 грудня 2023 10:00

Технічний рекрутинг 2.0: оновлена версія воєнного часу

Telesens IT-компанія 7 грудня 2023 17:30