Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Інтеграція цифрових інструментів, уподобання споживачів, візуальний мерчендайзинг: чим запамʼяталася Kyiv Fashion 2024

Ольга Павлова
Ольга Павлова Експертка з візуального мерчендайзингу та оформлення вітрин, засновниця дизайн-студії ARTLEVEL та клубу рітейлерів.
13 лютого 2024 4 хвилин читання

Упродовж 20 років у Києві регулярно проводять головну В2В-подію модної індустрії України — Kyiv Fashion. Вона об’єднує повний спектр спеціалізованих виставок легкої та текстильної промисловості, створюючи максимально вигідні умови для охоплення відразу декількох сегментів ринку. Тут зустрічаються та налагоджують співпрацю сотні представників малого та середнього бізнесу.

Що цьогоріч було на Kyiv Fashion 2024

Коли якась подія відбувається регулярно, вона апріорі не може залишитися без уваги. Для мене як експертки з візуального мерчендайзингу було досить важливо познайомитись з українськими підприємцями та поділитись з ними досвідом стосовно покращення власного бізнесу та збільшення його прибутків за допомогою використання правильних візуальних елементів.

Kyiv Fashion 2024 Kyiv Fashion 2024

Обʼєднання дизайнерів, мерчендайзерів, підприємців, представників вишів та студентів — однозначно прогресивний вибір організаторів виставки, що привернув увагу й представників влади. Зокрема, у перший день події гостею Kyiv Fashion стала Юлія Свириденко, перший віцепрем'єр-міністр, міністр економіки України.

Юлія Свириденко, джерело: Facebook-сторінка Kyiv Fashion Юлія Свириденко, джерело: Facebook-сторінка Kyiv Fashion


На виставці, окрім представлення продукції, fashion-спільнота долучалася послухати корисні виступи запрошених гостей у лекторії. Говорили про трендові кольори, стиль власного образу, оформлення магазинів та побудову іміджу.

Серед інсайтів на виступах спікерів помітила кілька цікавих моментів:

  • Ситуативний маркетинг працює завжди

Ми памʼятаємо десятки крутих ситуативів на українському ринку. Кожен із них відіграв визначну роль у візуалізації бізнесу. Хтось використовує більше digital-складову, а хтось створює повноцінні колекції одягу. Наприклад, згадайте стрічку «Барбі». Такий підхід у будь-якому разі дає результат у вигляді збільшення продажів або лояльності покупців до бренда. Жодним із цих показників не можна нехтувати.

  • Унікальність кожного магазину — це ворог мережевого бізнесу

Усі завжди пропагують унікальність як чарівну пігулку боротьби з конкурентами. У мережевому ритейлі це працює інакше. Кожен наступний магазин завжди має доповнювати попередній. У fashion-ритейлі цього досягають якраз за допомогою упізнаваних манекенів, вітрин чи викладки товару.

  • POS-матеріали досі працюють

Бізнеси дедалі більше інтегрують digital-складову у продажі та просування власного бізнесу, однак завжди варто аналізувати ефективність будь-якого інструменту. Існує безліч кейсів, коли друкована продукція у точках продажів працює значно ефективніше і дозволяє напряму налагодити контакт з аудиторією. Причиною цього є бажання людей більше комунікувати із зовнішнім світом, зважаючи на обставини останніх років — COVID-19 та повномасштабне вторгнення.

Kyiv Fashion 2024 Kyiv Fashion 2024

Замість висновків

Кулуари подібних заходів завжди переповнені домовленостями про співпрацю та початок партнерства. Offline-контакт власників бізнесу завжди приносить результати аудиторії та цікаві ідеї розвитку українського ринку. Тому Kyiv Fashion був і залишається потужним місцем для нетворкінгу представників українського fashion-ритейлу.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як блокчейн змінює майбутнє ШІ: огляд від Coinbase

Владислав Гринів 17 годин тому

Як запобігти вигоранню на роботі: поради для підтримки внутрішнього балансу та ментального здоров’я

Віталій Курдюмов 20 годин тому

Офіційний іспит Meta Blueprint: що це таке, навіщо і як скласти

Maksym Senchenko 16 квітня 2024 17:00

Найважливіші криптоподії місяця: на що варто звернути увагу в квітні

Павло Осадчук 16 квітня 2024 15:45

Власний сайт, просування у соцмережах та якісне обслуговування: як залучити нових клієнтів для малого бізнесу

Даніелла Шихабутдінова 16 квітня 2024 14:15