Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Тренди EdTech, вирішення робочих конфліктів та досвід викладання під час війни: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
30 квітня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA. 

Як можна використати штучний інтелект для потреб України?

ШІ використовують у дедалі більшій кількості сфер, тож цей інструмент може принести велику користь зокрема й державі. Аналітик Іван Верстюк розмірковує, у яких галузях економіки та державного управління можна застосовувати штучний інтелект і яку користь це принесе Україні.

Як підвищити ефективність медіаактивностей за допомогою ШІ: кейс кіберспортивної команди IKLA

Один із кейсів застосування ШІ — використання його у маркетингу. Тетяна Кузьменко, Chief Operating Officer в IKLA, розповідає, як ця кіберспортивна команда застосовує ШІ-інструменти для створення контенту та інших медіаактивностей

Підписуйтеся на наші соцмережі

Тренди EdTech 2023: що драйвить онлайн-освіту в Україні

Широке використання ІТ у навчанні стало трендом ще під час пандемії COVID-19. Зараз цей напрям серйозно розвинувся, а щороку там з'являються нові сервіси та підходи. Іван Мельничук, Director of Engineering у GoIT, розповідає про головні тренди 2023 року у галузі навчальних технологій.  

Більше ніякої драми: як екологічно вирішувати робочі конфлікти

Сварки та непорозуміння на роботі можуть надто зашкодити бізнесу — тут і зрив дедлайнів, і невиконання завдань, і токсична атмосфера в офісі. Олександра Раєвська, Insident Escalation Manager однієї з продуктових компаній venture builder SKELAR, розповідає, як уникати конфліктів, а ті, що виникають, швидко вирішувати без шкоди для робочих процесів.  

Пишаюся своїми студентами: досвід викладання під час війни

Викладачі та їхні студенти під час війни зіткнулися із низкою серйозних викликів. Катерина Федірко, Product Designer в RemOnline, ділиться власним досвідом викладання під час війни та розповідає, які труднощі довелося долати.

Майбутнє криптовалют: Україна на фінансовій мапі

Ще одна колонка від аналітика Івана Верстюка, в якій він розповідає, як функціонують криптовалюти, яке майбутнє на них чекає і яке місце в екосистем і криптовалют посяде Україна.  

Закон про адекватність: як законопроєкт №9128 може вплинути на маркетингові активності та чому з кринжом треба боротися на рівні ВР

На сторінках SPEKA уже декілька разів піднімалася тема «патріотичного» маркетингу, коли бізнес спекулює на темі війни. Дар'я Кушнір, експертка з маркетингу та комунікацій, разом з юристом Русланом Садовим розглядають законопроєкт №9128, який має врегулювати це питання.   

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Intel очікує $1 млрд доходу від програмного забезпечення до 2027 року

Вікторія Рудзінська 8 годин тому

Microsoft готується до запуску Copilot в OneNote для аналізу рукописних нотаток

Вікторія Рудзінська 10 годин тому

З 25 по 28 липня у Києві пройде літній AI Startup Camp

Олеся Дерзська 11 липня 2024 15:26

Ринок генеративного ШІ в медицині зросте до $22 млрд у найближчі роки — прогноз

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 13:16

LG представила ШІ-рішення для цифрових дисплеїв

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 12:38