Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Тренди 2023 року у маркетингу, фінтеху, комунікаціях та телекомі: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
22 січня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

Сім каналів комунікацій, які ми заберемо з собою у 2023 рік

Комунікації — річ важлива для будь-якого бізнесу. Стратегії їх ведення з часом змінюються, але це зазвичай відбувається доволі повільно. Анна Кузнецова, комунікаційниця ReLeaf, розповідає про сім каналів комунікацій, що були актуальними минулого року і залишаться такими у поточному. 

Ключові тренди фінтеху 2023 року: занепад чи нові можливості?

Торік на фінтех впливало багато чинників. З одного боку, зміцнилися децентралізовані фінанси та необанкінг. З іншого — обвалився ринок криптовалют, а провідні економіки світу зазнали високої інфляції. Тож якими будуть тренди фінтеху у 2023 році? Це намагається спрогнозувати Сергій Гузенко, СЕО компанії WEZOM.  

2023: маркетингові тренди після перемоги

Планування в умовах війни — річ невдячна, тож маркетингові стратегії варто переглядати хоча б раз на квартал, а не щороку, як це робили раніше. Проте експерт з маркетингу та комунікацій Дар'я Кушнір впевнена, що навіть після перемоги такий тренд залишиться актуальним. Чому так буде, вона пояснює у власній колонці.

Кована зі сталі й титану: як телеком-індустрія переживає війну та що її чекає у 2023-му

Серед усіх галузей української економіки сфера телекомунікацій постраждала від війни особливо сильно. Виконавча директорка RETN України та Чорноморського регіону Олена Луценко розповідає, яким 2022 рік видався для українського телекому і що очікувати від галузі у 2023 році.  

Як перевіряти та редагувати статті: інструкція для тих, хто співпрацює із райтерами

Написати якісний текст далеко не так просто, як може здатися на перший погляд, і навіть досвідчений райтер може підготувати слабенький матеріал. Як перевірити якість статті та довести її до досконалості, розповідає Дар'я Рощина, content writer у продуктовій студії Railsware. 

250 презентацій за чотири дні: як український стартап представляв себе на виставці CES 2023

На одній із найбільших технологічних виставок світу було й чимало українців, які представляли там свої продукти. Серед них і Владислав Конов, CEO та Product Manager у edtech-стартапі Nanit Robot. Він поділився своїми враженнями від заходу і розповів, як йому вдалося презентувати свій продукт кільком сотням відвідувачів.

«Велика сестра»: як українське ШІ-рішення допоможе у продажах

Рішення на базі штучного інтелекту проникають у дедалі більше галузей людської діяльності. Українська компанія White Sales розробляє такий продукт для сфери продажів — він допоможе підвищити ефективність продавців. Про його можливості та інноваційнійсть розповідає Валентин Яроменко, CEO цієї компанії. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Експерт розвіяв міфи про важливість промтів для генеративного ШІ

Богдан Камінський 13 хвилин тому

Як впровадити продуктовий майндсет і що він змінить на рівні команди та компанії

Владислав Миронович 1 годину тому

IT Arena 2023: відкриваючи горизонти інноваційного бізнесу в Україні

Kateryna Romanenko 6 годин тому

Google відкриває свій генеративний пошук з ШІ для підлітків

Юлія Мирська 7 годин тому

NVIDIA проведе AI Summit у жовтні

Артем Житкевич 18 годин тому