Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Топменеджер Xiaomi в Індії йде у відставку під час посилення регуляторного тиску

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
7 грудня 2022 2 хвилин читання

Один із топменеджерів Xiaomi Corp. в Індії залишає виробника смартфонів саме тоді, коли компанія зіткнулася із посиленням регуляторного контролю та конкурентним тиском у країні.

Головний бізнес-директор Рагу Редді, який допоміг китайській компанії вийти на вершину індійських ринків смартфонів і смарттелевізорів, пішов у відставку, щоб «використовувати інші можливості зовнішнього зростання», повідомляє Xiaomi India в електронному листі у середу. Сам Редді не коментує звільнення, пише Bloomberg.

Зараз індійська влада звинувачує Xiaomi у незаконних переказах грошей за кордон. Компанія відкидає ці претензії, стверджуючи, що вони переказували роялті.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Тим часом адміністрація прем'єр-міністра Нарендри Моді звернулася до виробників смартфонів, зокрема китайські компанії, з проханням збільшити експорт з Індії та побудувати ланцюжки постачань. Але нещодавнє вилучення індійським державним агентством приблизно 27 тис. телефонів, призначених для експорту конкурентом Xiaomi Vivo, ймовірно, непокоїть китайські бренди.

До своєї останньої посади Редді очолював онлайн-продажі у Xiaomi та допоміг бренду стати популярним на сайтах електронної комерції Індії. Раніше він працював в індійському інтернет-магазині Snapdeal Ltd, який підтримує SoftBank Group Corp.

Тим часом світ очікує глобальна переорієнтація виробництва продукції техногігантів. Так, сьогодні генеральний директор Apple Тім Кук написав про те, що настала нова ера виробництва у Сполучених Штатах Америки. Після відкриття нового заводу в Аризоні техногігант буде використовувати чипи вітчизняного виробництва замість китайських. 

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Новий смартфон Xiaomi Redmi K70 Ultra б’є всі рекорди продажів

Владислав Паливода 23 липня 2024 09:00

Xiaomi представила новий розкладний смартфон MIX Fold 4

Владислав Паливода 19 липня 2024 23:30

Новий 100-дюймовий телевізор Skyworth з екраном, схожим на папір, представили у Китаї

Владислав Паливода 18 липня 2024 08:10

Nubia офіційно анонсує нові смартфони Z60S Pro та Z60 Ultra Leading Edition

Владислав Паливода 17 липня 2024 21:40

Китай ставить на паузу регулювання штучного інтелекту

Сергій Коноплицький 17 липня 2024 13:25