Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Топменеджер Xiaomi в Індії йде у відставку під час посилення регуляторного тиску

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
7 грудня 2022 2 хвилин читання

Один із топменеджерів Xiaomi Corp. в Індії залишає виробника смартфонів саме тоді, коли компанія зіткнулася із посиленням регуляторного контролю та конкурентним тиском у країні.

Головний бізнес-директор Рагу Редді, який допоміг китайській компанії вийти на вершину індійських ринків смартфонів і смарттелевізорів, пішов у відставку, щоб «використовувати інші можливості зовнішнього зростання», повідомляє Xiaomi India в електронному листі у середу. Сам Редді не коментує звільнення, пише Bloomberg.

Зараз індійська влада звинувачує Xiaomi у незаконних переказах грошей за кордон. Компанія відкидає ці претензії, стверджуючи, що вони переказували роялті.

Тим часом адміністрація прем'єр-міністра Нарендри Моді звернулася до виробників смартфонів, зокрема китайські компанії, з проханням збільшити експорт з Індії та побудувати ланцюжки постачань. Але нещодавнє вилучення індійським державним агентством приблизно 27 тис. телефонів, призначених для експорту конкурентом Xiaomi Vivo, ймовірно, непокоїть китайські бренди.

До своєї останньої посади Редді очолював онлайн-продажі у Xiaomi та допоміг бренду стати популярним на сайтах електронної комерції Індії. Раніше він працював в індійському інтернет-магазині Snapdeal Ltd, який підтримує SoftBank Group Corp.

Тим часом світ очікує глобальна переорієнтація виробництва продукції техногігантів. Так, сьогодні генеральний директор Apple Тім Кук написав про те, що настала нова ера виробництва у Сполучених Штатах Америки. Після відкриття нового заводу в Аризоні техногігант буде використовувати чипи вітчизняного виробництва замість китайських. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Китайці побудують базу в печерах на Місяці

Богдан Камінський 14 хвилин тому

Китай запустив у космос новий супутник дистанційного зондування Землі

Юлія Мирська 4 години тому

Індійська ISRO не може відновити зв’язок із посадковим модулем Vikram на Місяці

Юлія Мирська 10 годин тому

Що всередині смартфонів та як їхнє виробництво зупиняє перехід на зелену енергетику

Олександр Тартачний 26 вересня 2023 13:10

Китайські вчені створили павутинне шовкове волокно, міцніше за бронежилет

Юлія Мирська 23 вересня 2023 20:00