Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Топменеджер Xiaomi в Індії йде у відставку під час посилення регуляторного тиску

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
7 грудня 2022 2 хвилин читання

Один із топменеджерів Xiaomi Corp. в Індії залишає виробника смартфонів саме тоді, коли компанія зіткнулася із посиленням регуляторного контролю та конкурентним тиском у країні.

Головний бізнес-директор Рагу Редді, який допоміг китайській компанії вийти на вершину індійських ринків смартфонів і смарттелевізорів, пішов у відставку, щоб «використовувати інші можливості зовнішнього зростання», повідомляє Xiaomi India в електронному листі у середу. Сам Редді не коментує звільнення, пише Bloomberg.

Зараз індійська влада звинувачує Xiaomi у незаконних переказах грошей за кордон. Компанія відкидає ці претензії, стверджуючи, що вони переказували роялті.

Тим часом адміністрація прем'єр-міністра Нарендри Моді звернулася до виробників смартфонів, зокрема китайські компанії, з проханням збільшити експорт з Індії та побудувати ланцюжки постачань. Але нещодавнє вилучення індійським державним агентством приблизно 27 тис. телефонів, призначених для експорту конкурентом Xiaomi Vivo, ймовірно, непокоїть китайські бренди.

До своєї останньої посади Редді очолював онлайн-продажі у Xiaomi та допоміг бренду стати популярним на сайтах електронної комерції Індії. Раніше він працював в індійському інтернет-магазині Snapdeal Ltd, який підтримує SoftBank Group Corp.

Тим часом світ очікує глобальна переорієнтація виробництва продукції техногігантів. Так, сьогодні генеральний директор Apple Тім Кук написав про те, що настала нова ера виробництва у Сполучених Штатах Америки. Після відкриття нового заводу в Аризоні техногігант буде використовувати чипи вітчизняного виробництва замість китайських. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ISRO запустила у космос ракету-носій із супутником на борту

Ольга Горбенко 3 години тому

Співробітники TikTok діляться між собою особистими даними користувачів

Ганна Гілова 26 травня 2023 10:43

Lenovo отримала $1,6 млрд прибутку за рік

Ганна Гілова 25 травня 2023 10:02

TikTok подає до суду на штат Монтана через заборону застосунку

Ганна Гілова 23 травня 2023 12:18

Індія боротиметься з Google через порушення антимонопольного законодавства

Ольга Горбенко 22 травня 2023 20:45