Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.
preview
Назарій Присяжнюк
Назарій Присяжнюк
24 листопада 2023 9 хвилин читання

Топ ігор зі знижкою у «чорну п’ятницю» на PlayStation

Як і більшість маркетплейсів у 2023 році, PlayStation пропонує безліч знижок на ігри під час «чорної п’ятниці». SPEKA потурбувалася про вас і підготувала добірку найкращих ігор зі знижками на PlayStation.

Знижки діятимуть до 28 листопада 01:59 (GMT+2), тож покваптеся.

Resident Evil 4 Remake

Одна з найкращих ігор 2023 року, на думку геймерів, Resident Evil 4 Remake,  також на сейлі Black Friday 2023 для PlayStation. 

Офіційний трейлер гри Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake — це ремейк однойменної гри 2005 року, яка є четвертою частиною серії Resident Evil. Гра була випущена 24 березня 2023 року для PlayStation 5, Xbox Series X/S і ПК.

Дія гри відбувається у 2004 році, через шість років після подій Resident Evil 2. Леон С. Кеннеді, американський урядовий агент, отримує завдання врятувати доньку президента США Ешлі Ґрем, яка була викрадена таємничим культом.

Леон вирушає до Іспанії, де знаходить Ешлі у маленькому селі. Він швидко дізнається, що в селі щось не так. Жителі заражені паразитом, який перетворює їх на зомбі. Леону доводиться боротися із зомбі та культистами, щоб врятувати Ешлі.

1140 грн
Ціна Resident Evil 4 Remake Standard Edition на Black Friday 2023
-43%
Знижка на Resident Evil 4 Remake Standard Edition на Black Friday 2023

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök — це продовження гри God of War (2018), яка раніше стала одним із найуспішніших ребутів в історії відеоігор. Гра розвиває історію Кратоса та його сина Атрея, які подорожують світом скандинавської міфології, щоб зупинити Раґнарок. 

Офіційний трейлер гри God of War Ragnarök

1426 грн
Ціна God of War Ragnarök Standard Edition на Black Friday 2023
-38%
Знижка на God of War Ragnarök Standard Edition на Black Friday 2023

Assassin's Creed Mirage

Свіжа Assassin's Creed вже зі знижкою на Black Friday 2023 на PlayStation.

Офіційний трейлер гри Assassin's Creed Mirage

Сюжетна історія розгортається у Багдаді у IX столітті під час Золотої доби ісламу, за кілька десятиліть до подій Assassin's Creed Valhalla. Ви граєте за Басіма ібн Ісхака — вуличного злодія, який поступово стає повноправним членом Братства асасинів, що бореться проти Ордену тамплієрів.

1144 грн
Ціна Assassin's Creed Mirage Standard Edition на Black Friday 2023
-20%
Знижка на Assassin's Creed Mirage Standard Edition на Black Friday 2023

Cyberpunk 2077 + Phantom Liberty DLC

Гра Cyberpunk 2077 від CD Project Red також у розпродажу PlayStation. Знижка є навіть на DLC Phantom Liberty, що потрапило до нашого топу найкращих ігор за 2023 рік.

Події гри розгортаються у 2077 році у Найт-Сіті, футуристичному місті, де люди живуть пліч-о-пліч з кібернетичними імплантатами. Гравець бере на себе роль Ві, найманця, який намагається знайти спосіб повернути свій борг. 

Геймплей Cyberpunk 2077 поєднує в собі елементи шутера від першої особи, рольової гри та стелс-гри. Гравці можуть використовувати різноманітну зброю та екіпірування, а також використовувати свої навички хакера, щоб перехитрити своїх ворогів.

Офіційний трейлер гри Cyberpunk 2077: Phantom Liberty DLC

Phantom Liberty — це масштабне DLC для гри Cyberpunk 2077, яке переносить гравців у район Псарня. Ця територія окупована бандою під орудою Курта Гансена, колишнього військового, який мріє про те, щоб створити новий лад у місті.

900 грн
Ціна за базову версію Cyberpunk 2077 на Black Friday 2023
-40%
Знижка на базову версію Cyberpunk 2077 на Black Friday 2023

1840 грн
Ціна за Cyberpunk 2077 + Phantom Liberty DLC на Black Friday 2023
-20%
Знижка на Cyberpunk 2077 + Phantom Liberty DLC  на Black Friday 2023

Star Wars Jedi: Survivor 

Ще одна гра з нашого топу найкращих ігор за 2023 рік

Офіційний трейлер гри Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor — це продовження Star Wars Jedi: Fallen Order 2019 року. Гра розповідає про пригоди Кела Кестіса (Кел — колишній падаван-джедай, що пережив Велику чистку). Кестіс намагається вижити в Імперії після подій першої гри.

1440 грн
Ціна Star Wars Jedi: Survivor Standard Edition на Black Friday 2023
-40%
Знижка на Star Wars Jedi: Survivor Standard Edition на Black Friday 2023

Hogwarts Legacy

Офіційний трейлер гри Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy — це рольова гра у світі «Гаррі Поттера». Її події розгортаються наприкінці XIX століття. Гравець бере на себе роль студента або студентки Гоґвортсу, який/яка має можливість вивчати магію, захищатися від темних мистецтв і розкривати таємниці.

1260 грн
Ціна Hogwarts Legacy Standard Edition для PS5
1200 грн
Ціна Hogwarts Legacy Standard Edition для PS4
-40%
Знижка на Hogwarts Legacy Standard Edition для PS5 та PS4

Diablo IV

Diablo IV — рольова гра з відкритим світом. Гравці можуть досліджувати світ Санктуарію, виконувати завдання, битися з ворогами та збирати здобич.

Офіційний трейлер гри Diablo IV

Події розгортаються через 50 років після Diablo III: Reaper of Souls, коли до світу Санктуарії повертається демониця Ліліт, дочка демона Мефісто, щоб перемогти свого батька та правити Пеклом. За нею вирушає головний герой під наставництвом янгола-відступника Інаріуса, аби завадити планам Ліліт. Ви обираєте роль одного з п'яти класів персонажів: варвар, некромант, друїд, чародійка або убивця.

1470 грн
Ціна Diablo IV Standard для PS4/PS5
-40%
Знижка на Diablo IV Standard для PS4/PS5

Street Fighter 6

Свіжий файтинг від Capcom є шостою основною частиною серії Street Fighter і продовженням Street Fighter V. 

Офіційний трейлер гри Street Fighter 6

Street Fighter 6 використовує нову систему геймплея — Real Time Commentary. Вона відкриває нові прийоми та комбінації, а також дає можливість коментувати бій у реальному часі. 

До того ж у гру додали новий режим World Tour. У ньому гравці можуть створити власного персонажа і помандрувати світом, щоб змагатися з іншими гравцями.

1120 грн
Ціна Street Fighter 6 Standard Edition на Black Friday 2023
-44%
Знижка на Street Fighter 6 Standard Edition на Black Friday 2023

Mortal Kombat 1

Для фанатів файтингів Mortal Kombat — знижка 30% на нову Mortal Kombat 1 на PS5.

Офіційний трейлер гри Mortal Kombat1

Mortal Kombat 1 — це  дванадцята основна частина серії Mortal Kombat і продовження Mortal Kombat 11 (2019). Відеогра стала другим програмним перезапуском серії після Mortal Kombat 2011 року.

Mortal Kombat 1 продовжує ігровий процес серії, що полягає в боях двох персонажів за допомогою комбінацій ударів, присідань і стрибків.

1540 грн
Ціна Mortal Kombat 1 Standard Edition на Black Friday 2023 на PS5.
-30%
Знижка на Mortal Kombat 1 Standard Edition на Black Friday 2023

Horizon Forbidden West 

Horizon Forbidden West — продовження Horizon Zero Dawn, яке вийшло узимку 2022-го на PlayStation 4 та PlayStation 5. Гра відбувається у постапокаліптичному світі, де люди живуть разом з механічними тваринами.

Офіційний трейлер гри Horizon Forbidden West

Гравець бере на себе роль Елой, мисливиці з племені Нора. Елой вирушає на Заборонений Захід, щоб знайти спосіб зупинити смертельну хворобу, яка поширюється світом.

1122 грн
Ціна Horizon Forbidden West PS5&PS4 на Black Friday 2023
-34%
Знижка на Horizon Forbidden West PS5&PS4 на Black Friday 2023

FINAL FANTASY XVI

FINAL FANTASY XVI — це рольова гра з відкритим світом, розроблена Square Enix. Гра була випущена 22 червня 2023 року для PlayStation 5 і ПК.

Офіційний трейлер гри FINAL FANTASY XVI

Події розгортаються у вигаданому світі Валістеї, який розділений на два континенти — Попіл і Буря. На Попелі панують чотири королівства, воюють між собою. На Бурі А ельфійське царство на Бурі шукає спосіб захистити себе від конфлікту на Попелі.

Гравець бере на себе роль Клайва Росфілда, молодого воїна з Попелу. Клайв є членом Чорної Сторожі, секретної організації, яка захищає королівство Розенберг від ворогів. Клайв рушає у подорож, щоб зупинити Мор — хворобу, яка спустошує Валістею.

1320 грн
Ціна FINAL FANTASY XVI Standard Edition для PS5 на Black Friday 2023
-40%
Знижка на FINAL FANTASY XVI Standard Edition для PS5 на Black Friday 2023

It Takes Two

Кооперативний платформер для двох, переможець The Game Award 2021.

Офіційний трейлер гри It Takes Two

У It Takes Two ви — Клара і Коді, подружня пара, що планує розлучитися. Після того як вони повідомляють новину своїй доньці Роуз (Клер Корбетт), вона бере своїх ляльок ручної роботи, які схожі на її батьків, у сімейний сарай і намагається налагодити їхні стосунки, граючи у гру. Батьки опиняються у пастці в тілах ляльок, через те що сльози Рози потрапляють на ляльок. Доктор Хакім, який прийняв антропоморфну ​​форму своєї книги з терапії стосунків, розповідає Мей і Коді, що йому доручили спробувати налагодити їхні стосунки, поки вони намагаються зв’язатися з Роуз.

Щоб повернутися до нормального життя, Клара і Коді мають розвʼязувати завдання разом. Гравці повинні співпрацювати, щоб вирішувати головоломки, проходити рівні та боротися з ворогами.

420 грн
Ціна It Takes Two PS4&PS5 на Black Friday 2023
-70%
Знижка на It Takes Two PS4&PS5 на Black Friday 2023

Assassin's Creed Valhalla Deluxe PS4 & PS5

Класична гра із серії Assassin's. Assassin's Creed Valhalla — це рольова гра з відкритим світом, події якої відбуваються у IX столітті, коли вікінги нападають на Англію. Гравець бере на себе роль Ейвора, сина норвезького вождя. Ейвор веде свій клан до успіху в чужій країні, а також розгадує таємниці минулого.

Офіційний трейлер гри Assassin's Creed Valhalla

До Assassin's Creed Valhalla Deluxe PS4 & PS5 входить базова гра та доповнення Dawn of Ragnarök.

638 грн
Ціна Assassin's Creed Valhalla Deluxe PS4 & PS5 на Black Friday 2023
-75%
Знижка на Assassin's Creed Valhalla PS4 & PS5 на Black Friday 2023

Marvel's Spider-Man Remastered

Marvel's Spider-Man Remastered — це перевидання гри Marvel's Spider-Man, яку випускали для PlayStation 4. 

Офіційний трейлер гри Marvel's Spider-Man Remastered

У Marvel's Spider-Man Remastered гравець Пітер Паркер уже вісім років рятує світ.  Пітер бореться зі злочинністю у Нью-Йорку та намагається знайти баланс між особистим життям і обов’язками супергероя.

986 грн
Ціна Marvel's Spider-Man Remastered на Black Friday 2023
-42%
Знижка на Marvel's Spider-Man Remastered на Black Friday 2023

The Last of Us Part I

The Last of Us Part I PS5 — це перероблення оригінальної гри The Last of Us, яку випустили у 2013 році. Гра відбувається у постапокаліптичному світі, який був спустошений грибковою інфекцією, що перетворює людей на жорстоких істот.

Офіційний трейлер гри The Last of Us Part I

Гравець бере на себе роль Джоела Міллера, колишнього члена банди, який повинен доставити 14-річну Еллі до групи дослідників — вони можуть знайти ліки проти інфекції.

1426 грн
Ціна The Last of Us Part I PS5 на Black Friday 2023
-38%
Знижка на The Last of Us Part I PS5 на Black Friday 2023

Також SPEKA подумала і про власників Xbox та зібрала ігри на Xbox, які можна купити зі знижкою у «чорну п’ятницю — 2023»

0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ для розваги — топ ресурсів, щоб згаяти час із штучним інтелектом

Олександр Тартачний 10 годин тому

Pacific Drive, горор про динозаврів та поповнення PS Plus: ігрові релізи з 19 по 22 лютого

Богдан Камінський 18 лютого 2024 07:00

Xbox підтвердила вихід деяких своїх ексклюзивів на PlayStation та Switch: деталі

Богдан Камінський 16 лютого 2024 15:02

Sony має намір прискорити вихід ексклюзивів PlayStation на ПК

Артем Житкевич 15 лютого 2024 19:00

Square Enix покращить графіку Final Fantasy VII Rebirth до релізу

Артем Житкевич 15 лютого 2024 17:42