Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Топ-9 застосунків для ділового планування

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
7 жовтня 2022 3 хвилин читання

Під час війни буває важко сконцентруватися навіть на виконанні простих завдань, тому SPEKA зібрала дев'ять мобільних застосунків для бізнес-планування. 

TickTick

Застосунок має зручний календар, нагадування про важливі зустрічі. Програма також вмикає білий шум для роботи, допомагає медитувати.

1Password 8

У застосунку можна зберігати особисту інформацію: дані банківських карток, паролі, документи. Програма генерує одноразовий код, надішле сповіщення про ризики, поділиться інформацією з сім'єю чи друзями.

Forest

Щоб позбутися телефонної залежності, у цьому застосунку можна  вирощувати дерева. Обираєте час для виконання завдання, встановлюєте таймер і не торкаєтеся смартфону — у застосунку почне рости дерево. Але якщо візьмете в руки телефон до таймера, рослина засохне.

Any.do

Застосунок допомагає сформувати календар справ, синхронізувати дані смартфону з ноутбуком, отримувати нагадування про важливі зустрічі. Також у ньому можна записувати голосові нотатки, складати список покупок. 

Todoist

У застосунку можна керувати проєктами, вести щоденник для роботи та відпустки, формувати платежі та список покупок. Є функції щоденних нагадувань, голосових міток, синхронізації смартфону з ноутбуком.

Diarium

У застосунку можна зберігати фото, відео, файли, аудіозаписи. Щоденник можна захистити паролем або відбитком пальця. Також є функція резервного копіювання.

Toggl Track 

Зручний трекер для контролю часу дає змогу проаналізувати ефективність виконання завдань. Усі дані Toggl Track формує у звіти, які можна прочитати у розбивці на день, тиждень, місяць. Також є календар, повідомлення, синхронізація із пристроями.

ActionDash 

Ще один застосунок для боротьби із залежністю від смартфону. Програма показує, скільки часу ви щодня проводите у різних застосунках, які повідомлення отримуєте, як часто розблоковуєте смартфон. Також у ActionDash можна тимчасово блокувати програми, що заважають сконцентруватися на роботі.  

Sleep Cycle

Застосунок допоможе користувачу позбутися проблем зі сном. Розумний будильник відстежує показники засинання користувача та м'яко його розбудить під час фази легкого сну. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Що робить і скільки платять: головні питання про роботу Project Manager в ІТ-компанії

Олександра Стеценко 6 грудня 2022 15:45

Як креативнику не зламати мозок на шляху в IT

Anastasia Boiko 25 листопада 2022 15:30

Вчимося відпочивати. Топ-10 застосунків для спокійного сну

Христина Коновалова 18 листопада 2022 17:14

ФБР «вкрай стурбоване» роботою TikTok у США

Руслан Сорока 16 листопада 2022 20:32

Viber скорочує співробітників в офісах по всьому світу

Руслан Сорока 16 листопада 2022 20:08