Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

8 найкращих онлайн-компіляторів для програмування будь-якою мовою

Ганна Гілова
Ганна Гілова Журналіст Speka
2 листопада 2023 5 хвилин читання

Буває так, що не завжди є доступ до власного ПК, а перевірити код вам потрібно тут і зараз. У такому разі варто використати онлайн-компілятор. 

SPEKA зібрала 8 найкращих онлайн-компіляторів для будь-якої мови програмування, які допоможуть вам перетворити вихідний код швидко й якісно. 

Найкращі онлайн-компілятори для програмування будь-якою мовою Найкращі онлайн-компілятори для програмування будь-якою мовою

Компілятор Repl.it

Repl.it підтримує приблизно 50+ мов програмування, зокрема JavaScript, Python, Go, C++, Node.js, Rust. Після реєстрації ви зможете ділитися та спільно працювати над відкритим кодом, залишати коментарі та переглядати редагування файлів у реальному часі. Крім цього, ви можете поділитися кодом у спільноті Repl.it, щоб отримати допомогу від інших учасників. Учасники спільноти також діляться шаблонами та навчальними посібниками.

У Repl.it також є платні плани.

У Hacker-плані за 7$/місяць ви отримуєте необмежену кількість приватних відповідей, 20 ГБ пам’яті облікового запису, одну посилену реплай та обчислювальні юніти для розгортання ПЗ.

Pro за 20 $/місяць містить усі переваги Hacker, але 50 ГБ пам’яті облікового запису та доступ до компаньйона Ghostwriter AI.

Компілятор W3schoolsUA

Українська онлайн-школа для веброзробників створена на основі популярного сайту W3Schools.com. Тут можна вивчати HTML, CSS, JavaScript, а також мови програмування Python, Java, R, C, C++, C# тощо. Містить вправи та туторіали, зокрема онлайн-компілятори без просунутих функцій для цих мов.

Тут також можна знайти безкоштовні шаблони для HTML. На сайті є приклади вихідного коду, більшість з яких також можна редагувати.

Компілятор JavaScript довідка українською (яваскрипт.укр)

Проєкт українського розробника Івана Пітили, на якому можна безкоштовно  ознайомитись з функціями, властивостями та методами роботи з JavaScript українською мовою. Тут же можна без реєстрації користуватись компілятором JavaScript та JS+HTML+CSS.

Компілятор OnlineGDB (GDB online Debugger)

OnlineGDB — онлайн-компілятор C/C++ із вбудованою системою налагодження коду gdb. Має простий інтерфейс, світлу та темну тему.

Не потребує реєстрації для запуску коду, однак ви можете зареєструватись, щоб зберегти код та ділитися ним. Також OnlineGDB надає пропозиції автозаповнення. 

Підтримує також мови Python, Kotlin, Java, PHP, C#, Go та інші.

Компілятор OneCompiler

OneCompiler — безкоштовний онлайн-компілятор, який допомагає усунути проблеми та обмеження коду. Досить швидкий завдяки тому, що код запускається через хмарні сервери з горизонтально масштабованою архітектурою. 

Створивши обліковий запис, ви матимете можливість переглядати свою історію програмування та ділитися кодом. OneCompiler також має власну спільноту з 431 тис. користувачів.

Підтримує понад 60 мов програмування, зокрема Java, Python, C, C++, NodeJS, Javascript, Groovy, Jshell & Haskell, TCL, Lua, Php, C#, Perl, Ruby, Go, HTML тощо. 

Застосунок OneCompiler вже можна завантажити на Android, і незабаром з’явиться на iOS. Також OneCompiler надає послуги з API.

Компілятор Tutorialspoint

Tutorialspoint — сайт з бібліотекою навчальних посібників та тренінгів з різних мов програмування. Тут доступний онлайн-компілятор з простим інтерфейсом.

Щоб поділитися кодом, необов’язково створювати обліковий запис, однак, щоб зберегти його, слід зареєструватись.

Підтримує 78 мов програмування.

Компілятор Domsignal

Онлайн-компілятор Domsignal підтримує 20+ мов програмування, серед яких C, C++, Python, Java, C#, PHP, JS, Ruby, Haskell, Bash, Lua, Perl. Також Domsignal пропонує сторонні ресурси для вивчення мов програмування для початківців.

Крім цього, Domsignal пропонує широкий спектр інструментів для налаштування та оптимізації вебсайтів.

Компілятор GeeksForGeeks

Ресурс GeeksForGeeks містить навчальні матеріали для вивчення мов програмування, а також безкоштовний онлайн-компілятор. У ньому можна додавати нові вкладення, змінювати світлу тему на темну, користуватися комбінаціями клавіш та завантажувати код з комп’ютера та на нього. Має 15 мов, серед яких C, C++, C++14, C#, Java, Perl, PHP, Python 3, Scala, Swift, Rust, Golang.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

9 ШІ-інструментів, що допоможуть писати код швидше

Ганна Гілова 23 листопада 2023 08:00

Horizon Capital інвестує в українську освітню компанію GoIT

Юлія Мирська 22 листопада 2023 15:25

EPAM University відкрив реєстрацію на EPAM Junior Conference-2023

Юлія Мирська 9 жовтня 2023 13:56

Дебагінг та Перл-Гарбор. Українські науковиці про жінок у математиці й першу сучасну програмістку

Ганна Гілова 5 вересня 2023 17:00

Як змінився ринок вакансій в IT у серпні 2023 року — дослідження DOU

Богдан Камінський 4 вересня 2023 14:08