Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Топ-10 найвпливовіших брендів світу

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
17 грудня 2022 3 хвилин читання

Дослідницька компанія World Brand Lab оприлюднила список із 500 найвпливовіших брендів світу в 2022 році. До трійки лідерів увійшли Apple, Microsoft та Google.

Список із 500 найвпливовіших брендів світу в 2022 році (19-е видання), складений World Brand Lab, був опублікований 14 грудня у Нью-Йорку. Apple, Microsoft і Google зайняли перші три позиції у списку. Найширше представлені компанії із США, за ними йдуть Франція, Японія, Китай і Великобританія, повідомляє Newswires.

Список кращих брендів світу в 2022 році від World Brand Lab Список кращих брендів світу в 2022 році від World Brand Lab

Доктор Стів Вулгар, голова наукового комітету World Brand Lab, зазначив, що до списку 2022 року увійшли 33 країни. Проте, судячи з розповсюдження брендів, США зберегли позиції світового лідера впізнаваних брендів. 

Компанії зі Сполучених Штатів представляють 198 із 500 найкращих брендів, зберігаючи вплив як глобальна супердержава брендів. Франція, Японія, Китай і Великобританія складають другий за впливом світовий табір. Однак кількість обраних китайських брендів (45) перевищила кількість британських (35). Це такі бренди як State Grid, Haier, China Resources, China Life, Wuliangye, Tsingtao Beer, Chow Tai Fook, Sinochem, China Southern Power Grid, Hengli, XCMG і Beidahuang. Нарешті, Німеччина, Швейцарія та Італія складають третій ряд лідерів брендів із 28, 18 та 15 обраними марками відповідно. Таким чином, незважаючи на те, що європейська економіка переживає економічну рецесію та соціальні хвилювання через геополітичні ризики та енергетичну кризу, бренди європейських країн залишаються міцними.

Нагадаємо, що список 500 найвпливовіших брендів світу, який публікується 19 років поспіль, оцінюється на основі глобального впливу бренду. Вплив бренду означає здатність компанії розвивати, захоплювати ринки та отримувати прибуток. Дотримуючись трьох ключових показників впливу бренду, а саме частки ринку, лояльності до бренду та глобального лідерства, World Brand Lab відстежувала понад 15 000 провідних марок у всьому світі. Під час вимірювання лояльності до бренду використовувалися дані iTrust Rating. Для вимірювання лідерства бренду, особливо ефективності ESG, використовували базу даних SuperFinance ESG.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чому зростають прайси у SaaS і як на це реагувати бізнесу

Cергій Гузенко 12 годин тому

Microsoft оскаржила рішення британського регулятора щодо угоди з Activision Blizzard

Ольга Горбенко 12 годин тому

Apple інтегрувала ChatGPT в клавіатуру iPhone

Ганна Гілова 14 годин тому

Apple закриває свою хмару My Photo Stream

Ганна Гілова 16 годин тому

Курс з кібербезпеки від Google: пройти навчання безкоштовно можуть 5 тис. українців

Ольга Горбенко 30 травня 2023 14:47