Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як облаштувати ергономічне робоче місце, все встигнути на IT-конференції та розмінувати українські поля: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
11 червня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

Не тільки гроші: що потрібно для розвитку екосистеми інновацій в Україні

Поширена думка: для розвитку стартапів потрібні лише інвестиції. Але це не зовсім так. Ще має функціонувати потужна екосистема інновацій, яку підтримує держава. До цієї системи входять бізнес-акселератори і кластери, інноваційні фонди, технопарки, інкубатори і, звичайно, потужна теоретична базу в університетах та школах. Докладніше про це розповідає Сергій Веретюк, керівник Інжинірингової школи Noosphere.

Власний досвід: як облаштувати ергономічне робоче місце

Комфортне робоче місце — запорука продуктивної праці та гарного здоров'я. Інженер Іван Пилипенко ділиться власним досвідом використання ергономічних гаджетів для облаштування комфортного робочого місця

Мрії про безпечний інтернет: правила поведінки

Зручність і комфорт користування інтернетом багато в чому залежить від поведінки людей у ньому. Аналітик Іван Верстюк розповідає, в чому полягає культурний аспект безпеки в інтернеті і як треба поводитися, щоб там було безпечно та комфортно.

Як запітчити інвестора та все встигнути на IT-конференції

Що треба зробити, аби нетворкінг пройшов не дарма? Як провести 49 зустрічей за три дні, маючи п'ять хвилин на пітчинг, та отримати понад 90 нових контактів у LinkedIn? Директор з розвитку бізнесу GIGAGROUP Антон Хвастунов ділиться порадами, як не злити бюджет компанії та не витратити даремно час на конференції

Роботизоване розмінування: які технології допоможуть знищити вибухівку на полях України

На початку цього року Україну назвали найбільш замінованою країною світу. Це означає не тільки небезпеку для цивільних на територіях, де точилися бойові дії, а й величезний обсяг роботи, який мають виконати сапери. Журналістка-фрилансернка Надія Жила розповідає, як технології допоможуть у розмінуванні України.

Тренди ШІ: як штучний інтелект вплине на фінансову сферу

Вже багато компаній використовують ШІ-інсрументи у своїй роботі. А незабаром штучний інтелект принесе ще більше змін у фінансову сферу. Як це буде і чи варто цього боятися розповідає Ростислав Дюк, голова правління УАФІК.

Інформаційне поле довкола Каховської ГЕС: як Україна та світ реагують на подію

Світові ЗМІ доволі неоднозначно відреагували на підрив росіянами Каховської ГЕСОксана Мороз, засновниця ініціативи з інфогігієни «Як не стати овочем», розповідає, чому так відбулося. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Meta навчила ШІ-модель SeamlessM4T перекладати мову з емоційною забарвленістю

Артем Житкевич 1 годину тому

Seeing AI від Microsoft для користувачів із проблемами зору, вийшов на Android

Богдан Камінський 1 годину тому

ByteDance запустить платформу для створення ШІ чат-ботів

Артем Житкевич 2 години тому

Чатбот Amazon Q допустив витік координат датацентрів AWS

Артем Житкевич 3 години тому

Вчені розрахували карбоновий слід від використання ШІ-генераторів зображень

Богдан Камінський 5 годин тому