Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Про стан української логістики, що відбувається на Web Summit, чи отримає ШІ права на створені зображення: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович SPEKA, журналіст
6 листопада 2022 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою і кейсами з читачами SPEKA.

Авторське право і нейромережі: чи отримає ШІ захист інтелектуальної власності

Штучний інтелект широко застосовують у багатьох сферах людської діяльності. Широкому загалу, мабуть, найпомітніше створення контенту за допомогою нейромереж. Але кому належать права на подібні твори? Розбираємося, чи може штучний інтелект бути власником прав на створені ним зображення.

Web Summit 2022: нотатки про подорож до Португалії. Частина 1

Минулий тиждень для ІТ-сфери ознаменувався проведенням однієї з найбільших галузевих конференцій — Web Summit. Її відвідали багато українців, серед яких і Вікторія Абед, Chief Revenue Officer у ROI4Presenter.com. Вона ділиться з вами своїми враженнями від поїздки. 

У світі дикого венчура: метавсесвіти, кібербезпека, Web3 та криптовалюти

У п'ятому випуску дайджесту венчурних новин йдеться про перспективні індустрії для інвестицій, актуальні оцінки стартапів, метавсесвітів та страхування. Також експерти ICLUB Global не оминули увагою новий квартальний звіт зі сфери кібербезпеки і розслідування від Forbes та Bloomberg на тему криптовалют.

Як Україною возять товари: стан справ на середину осені

Логістику можна порівняти із кровоносною системою, адже від перевезення товарів залежить життя мільйонів людей. Провідний експерт Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ірина Коссе проаналізувала зміни у вітчизняній логістиці, що відбулися від початку повномасштабного вторгнення, і розповіла про поточний стан справ у цій галузі.

Із запитом на комфорт: новий тренд офісної та віддаленої роботи

І в українському, і у світовому бізнесі зараз відбуваються великі зміни, що визначать нові способи роботи на десятиріччя вперед. Аналітик Іван Верстюк розповідає, які нові тренди у роботі персоналу виходять на перший план просто зараз. 

Маркетинг у воєнний час: на що звертати увагу в першу чергу

Війна надто вплинула на вітчизняний бізнес і, зокрема, на маркетинг, як на одну з його невід'ємних частин. Які трансформації у ньому відбулися і що треба робити компаніям, щоб залишатися на плаву, розповідає голова команди маркетингу компанії «Молокія» Юлія Ковальчук

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Аеропорти у США оснастили системою розпізнавання облич

Руслан Сорока 8 годин тому

Ідея, сенси, деталі: навіщо потрібні рекламні маніфести

Владислав Миронович 9 годин тому

Підвищення благоустрою міст і розвиток туризму: до чого тут бізнес-клуби і як створити спільноту, яка працюватиме на благо економіки

Владислав Миронович 11 годин тому

Як криптовалюта допомагає фінансувати тероризм та як цього уникнути

Владислав Миронович 12 годин тому

Кібервійсько: влада розмірковує над статусом IT-спільноти, яка захищає Україну в кіберпросторі

Юлія Даниленко 14 годин тому