Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Що було на MWC 2023, як здобути якісну ІТ-освіту та виділитись особистим брендом в IT: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
12 березня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA. 

Чи потрібно ІТ-індустрії аж стільки світчерів?

В ІТ приходять дуже багато людей з інших професій, а численні курси обіцяють перетворити людину на айтівця за кілька місяців. Президентка SET University Ірина Вольницька розмірковує, чи потрібно у галузі стільки світчерів, та розповідає, як здобути дійсно якісну ІТ-совіту.

Тренди Customer Experience 2023: багатоканальна підтримка, швидкість обслуговування, автоматизація та кібербезпека

Кожний рік приносить нові тренди у різні галузі, і користувацький досвід тут не виняток. Дар'я Лещенко, керівна партнерка SupportYourApp в Україні, розповідає про основні тенденції  уCustomer Experience цього року і пояснює, як компаніям почути своїх споживачів і швидко задовольнити їхні потреби.

У світі дикого венчура: актуальні оцінки стартапів, sextech та криптовалюти

У черговому дайджесті інвестиційних новин фахівці ICLUB Global, клубу приватних інвесторів у стартапи, розповідають про важливість інтелектуальної власності, актуальні оцінки стартапів та про криптовалюти.

MWC 2023: 5G, телеком та Україна

На Mobile World Congress 2023 у Барселоні відбулося чимало цікавих подій. Про свої враження від заходу і про те, що там побачила й почула, розповідає Тетяна Лукинюк, В2С-директорка «Київстар».

Що варто розвивати українському IT-аутсорсингу в 2023 році

ІТ-аутсорсинг є важливою складовою вітчизняної галузі інформаційних технологій. Андрій Самбір, CEO ІТ-компанії LinkUp Studio, розповідає про те, що робити ІТ-аутсорсерам в умовах війни.

Автентичність та компетенції: як виділитись особистим брендом в IT

Особистий бренд може стати у пригоді не тільки медійним персонам, а й айтівцям, адже з його допомогою можна гарно зарекомендувати себе на ринку і знайти хорошу роботу. Про те, як побудувати і розвивати особистий бренд, розповідає Альона Гусєва, спеціаліст та консультант із побудови персональних брендів.

Не лише кодити: чого ще очікують роботодавці від розробників

Коли людина влаштовується на нову роботу, вона має певні очікування про те, що їй доведеться робити. Але вони не завжди справджуються. Микола Клєстов, CTO у IT-рекрутинговій агенції ITExpert, розповідає, як формуються запити на soft skills  співробітників та навіщо вони потрібні у реальній роботі.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Український застосунок Zupa резервує столики у ресторанах

Артем Житкевич 8 годин тому

Задоволення потреб клієнтів і максимізація прибутку: чому маркетингова стратегія завжди має корелюватися з бізнес-цілями

Владислав Миронович 9 годин тому

Тренди ШІ: як штучний інтелект вплине на фінансову сферу

Владислав Миронович 11 годин тому

Mosqitter створив новий відлякувач комах

Віталій Мігасенко 13 годин тому

Інформаційне поле довкола Каховської ГЕС: як Україна та світ реагують на подію

Владислав Миронович 14 годин тому