Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як навчання поєднується з грою, чому ChatGPT ще не готовий бути пошуковиком та як стати тестувальником: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
5 березня 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

Як працює перша у світі школа у форматі онлайн-гри Unicorn School

Для багатьох дітей що дистанційне, що офлайн-навчання — це нудно й нецікаво. Тому в Unicorn School вирішили поєднати навчальний процес із грою, щоб діти цікавилися навчанням. Що з цього вийшло і як працює школа, розповідає її СЕО Володимир Страшко.

Як діти будували Україну майбутнього у метавсесвіті: кейс GoITeens

Ще один підхід до дитячої освіти — це використання метавсесвіту. В'ячеслав Поліновський, СЕО GoITeens, розповідає, як його IT-академія організувала дитячий марафон із побудови України майбутнього у віртуальній реальності.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Дорожня карта: як опанувати QA

Опанувати новий фах в ІТ буває доволі складно. Проте немає нічого неможливого. Юрій Єфімов, QA-інженер компанії AB Soft, знайомить із тонкощами професії тестувальника та пропонує практичні кроки щодо того, як опанувати фах QA.

Від ідеї до реалізації: як волонтерський проєкт «Вишибанки» допомагає ЗСУ

Дуже багато людей від початку повномасштабного вторгнення донатять на ЗСУ. Проте іноді буває складно знайти цікавий проєкт, бо хтось віддає перевагу донатам на дрони, хтось на медицину, хтось на смертоносні штуки. Проєкт «Вишибанки» зібрав під одним дахом безліч волонтерських проєктів, на які можна задонатити і які зручно шукати через цей застосунок. А як виникла його ідея і як він створювався, розповідає комунікаційниця Анна Мєняйленко.

Як дошки Канбан працюють в IT-секторі

Канбан — це метод керування завданнями та проєктами, головна ідея якого полягає у представленні цих завдань і проєктів у формі карток, розташованих на дошці. Серед сервісів одні з найвідоміших, що використовують такий підхід, — Trello та Notion. Операційна директорка у компанії Wezom Academy Олександра Стеценко розповідає про переваги методу Канбан в організації роботи ІТ-компаній.

Тренди ШІ: чому ChatGPT ще не готовий бути інтернет-пошуковиком

Технології ШІ наразі одна з найгарячіших тем на ІТ-ринку. Той же ChatGPT уже інтегрують у різні сервіси, зокрема і в пошук. Про те, чому рано його вважати повноцінним пошуковиком, розмірковує голова правління УАФІК Ростислав Дюк.

Електронна комерція: як комунікації спонукають людей купувати

Велику роль у сучасній електронній комерції відіграє не тільки якість товарів та послуг, але й спілкування з клієнтами. Чому це важливо і як правильно комунікувати з ними, пояснює Сергій Новосад, директор з продажів українського офісу Infobip.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Intel очікує $1 млрд доходу від програмного забезпечення до 2027 року

Вікторія Рудзінська 9 годин тому

Microsoft готується до запуску Copilot в OneNote для аналізу рукописних нотаток

Вікторія Рудзінська 11 годин тому

З 25 по 28 липня у Києві пройде літній AI Startup Camp

Олеся Дерзська 11 липня 2024 15:26

Ринок генеративного ШІ в медицині зросте до $22 млрд у найближчі роки — прогноз

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 13:16

LG представила ШІ-рішення для цифрових дисплеїв

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 12:38