Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

TikTok проти фейків: як платформа бореться з дезінформацією про війну

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
4 липня 2022 2 хвилин читання

Популярна відеоплатформа TikTok опублікувала звіт про дотримання правил спільноти за І квартал 2022 року, в якому, зокрема, йдеться про боротьбу з фейками та видалення контенту з дезінформацією про війну росії з Україною.

Від 24 лютого до 31 березня 2022-го команда TikTok видалила 41 191 відео за порушення політики щодо поширення дезінформації, наголошують у звіті.

«Ми відреагували на війну в Україні посиленням заходів безпеки. Війна поставила перед нами завдання протистояти складному і швидкозмінному середовищу. Ми збільшили інвестиції з нашими партнерами щодо перевірки фактів, які допомагають оцінити точність контенту», — повідомляє TikTok.

Партнери платформи з перевірки фактів також допомогли оцінити 13 738 відео, опублікованих по всьому світу. До 5600 додали попередження про те, що перевірка фактів не дозволила верифікувати достовірність зазначеної інформації.

За цей період TikTok також виявив та видалив шість мереж та 204 облікові записи, які використовували для впливу на громадську думку та введення користувачів в оману.

Відеоплатформа також позначила контент 49 облікових записів російських ЗМІ, які контролює держава-агресор.

29 червня стало відомо, що соціальна мережа Instagram ховає дописи з хештегом #RussiaIsATerroristState. Під час переходу до дописів із хештегом з'являється повідомлення, що їхній показ обмежений, бо деякі користувачі поскаржилися, що певний контент може не відповідати Правилам спільноти Instagram.

Хештег #RussiaIsATerroristState почав ширитися у соцмережах після ракетного обстрілу ТРЦ у Кременчуці.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Навіщо росіяни поширюють черговий фейк про Запорізьку АЕС?

Олександр Тартачний за 8 годин

російські хакери здійснили безпрецедентну кібератаку на офіційний сайт «Енергоатома»

Євген Муджирі 3 години тому

Путін у шкурі Пушкіна: як російська література слугує інструментом імперії

Юлія Даниленко 4 години тому

«Війна змусить нас знаходити правильні рішення». Архітектор Олександр Кучерявий про екобудівництво та підготовку до зими

Олександр Тартачний 6 годин тому

Як почати говорити українською мовою: сім порад від психолога

Hold You 12 годин тому