Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Американський регулятор зв'язку вимагає видалити TikTok з магазинів програм через побоювання з приводу шпигунства

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
30 червня 2022 2 хвилин читання

Уповноважений американського регулятора зв'язку просить Apple та Google розглянути можливість заборони TikTok у своїх магазинах застосунків через проблеми з безпекою даних, пов'язаних з китайською компанією.

Брендан Карр, член Федеральної комісії зв'язку (FCC), написав листа керівникам обох компаній, попередивши їх про те, що популярний застосунок для обміну відео не відповідає вимогам їхньої політики магазинів додатків.

"TikTok — це не те, чим він здається на перший погляд. Це не просто застосунок для обміну смішними відео або мемами. Це овеча шкура. За своєю суттю TikTok функціонує як складний інструмент стеження, який збирає величезну кількість особистих та конфіденційних даних", — сказав Карр у листі.

У листі Карр перераховує численні випадки, коли компанія порушувала різні закони про конфіденційність та безпеку даних по всьому світу. Він просить Google та Apple видалити можливість використання програми на своїх телефонах.

Якщо вони відмовляться зробити це до 8 липня 2022 року, він вимагатиме від них відповіді з поясненням «підстав для виведення вашої компанії про те, що таємний доступ до приватних і конфіденційних даних американських користувачів особами, що перебувають у Пекіні, у поєднанні з моделлю заяв, що вводять в оману і поведінки TikTok, не порушує жодних правил вашого магазину застосунків».

Раніше повідомлялось, що згідно з аудіозаписами понад 80 внутрішніх нарад TikTok, китайські співробітники ByteDance неодноразово отримували доступ до непублічних даних про американських користувачів TikTok.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Вісім ознак надійності партнера з кібербезпеки, на які спираються CISO компаній США

Oleksiy Sevonkin 5 серпня 2022 17:32

«Сьогодні втрата даних – питання часу»: що таке бекап та чому це надважлива процедура для бізнесу

Данило Белов 2 серпня 2022 17:17

TikTok збирається запустити конкурента Apple Music та Spotify

Ольга Кротовська 1 серпня 2022 10:47

Як нарізати стандартне відео YouTube на короткі ролики Shorts: новий інструмент від Google

Роман Судольський 31 липня 2022 12:46

Amazon Web Services допоміг Україні перенести у «хмару» 10 петабайт даних

Kateryna Venzhyk 30 липня 2022 10:55