Ранкова SPEKA згадує головні новини 23 травня.
У понеділок, 22 травня, TikTok подав позов до окружного суду США штату Монтана, щоб оскаржити заборону соціальної мережі. Справу порушили проти генерального прокурора штату Остіна Кнудсена.
Ранкова SPEKA згадує головні новини 18 травня.
У середу, 17 травня, Грег Джіанфорте, губернатор штату Монтана у США, підписав закон про заборону TikTok. Як повідомляє адміністрація штату, у такий спосіб хочуть захистити жителів від передбачуваного збору розвідданих Китаєм. Це перший штат США, який заборонив TikTok.
Іньтао Юй, колишній керівник інженерного відділу ByteDance, до складу якого входить TikTok, звинуватив платформу у крадіжці контенту зі Snapchat та Instagram. Крім того, Юй назвав компанію «корисним інструментом пропаганди для Комуністичної партії Китаю» і заявив, що китайські співробітники мали доступ до даних користувачів США.
Австрія приєднається до зростаючого списку країн, які забороняють використовувати TikTok на телефонах держслужбовців.
Ранкова SPEKA згадує головні події 6 травня.
Колишні співробітники TikTok розповіли, що протягом року мали доступ до внутрішнього списку користувачів, які дивилися у популярному китайському застосунку відео на гей-тематику. Офіційно TikTok не просить вказувати при реєстрації вашу сексуальну орієнтацію, але він заносив до каталогу відео, марковані як ЛГБТ, та користувачів, які їх дивилися, а також їхні ID-коди.
Ранкова SPEKA згадує головні новини 4 травня.
Соцмережа TikTok запускає монетизацію. Відтепер автори контенту зможуть отримувати половину доходів від відеореклами.
Alphabet опублікував фінансові результати за перший квартал 2023 року. Розповідаємо, на чому корпорація заробляє, скільки звільнила працівників та як конкурує з TikTok.
Мережами поширюється створена нейромережею пісня Heart on My Sleeve від Дрейка та The Weeknd.
Європейський Союз оприлюднив перелік платформ, до яких застосують найсуворіший рівень регулювання відповідно до розширених правил електронної комерції, відомих як Закон про цифрові послуги (DSA).
Соцмережа TikTok заробляє на продажу нелегальних і потенційно небезпечних косметичних засобів, зокрема на декоративній косметиці та кремах для шкіри, що продають лише за рецептом.
Законодавці Монтани ухвалили законопроєкт про заборону роботи TikTok. Онлайн-магазини штрафуватимуть, якщо вони не заблокують можливість завантажити застосунок.
Привіт! Наш сайт використовує cookies, щоб покращити досвід інтернет-користувачів.